Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2014-2015
Nummer:ZDS1A-JI
Wedstrijd:Agathos VSE 1 - Barons VSE 2
Datum:07-03-2015 14:45
Sporthal:Sporthal Dongemond
Uitslag:28 - 70
Scheidsrechter:Wilbert Boons
Scheidsrechter:Skip van Iersel


Barons VSE 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Leontien Evers110122100.0 %
-Anouk Goverde17001250.0 %
-Marjo Komen13101250.0 %
-Sanne Pattirane70000n/a
-Joyce Piels5401250.0 %
-Cynthia van Rooij01000n/a
-Kirsten van de Sande7001250.0 %
-Marjel Sterrenberg20000n/a
-Joyce Veenstra-van Rijckevorsel40000n/a
-Claudia Verhoeven-Weterings40000n/a
Totaal: 10706161060.0 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen8715
Verloren022
Gelijk000
Gespeeld17


Cumulatief Barons VSE 2 t/m 2015-03-07
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Anne de Bakker200.0021.00000n/a
Liedewei van Dijk-Ratgers66210.33122.000101758.8
Leontien Evers131249.54100.772371258.3
Anouk Goverde151359.00151.000113432.4
Marjo Komen171478.65241.410406660.6
Sanne Pattirane15453.0080.5302450.0
Joyce Piels17653.82251.471113135.5
Liesbeth van Rhijn-van Vuuren1415511.07201.4396785.7
Cynthia van Rooij14100.71191.3611425.0
Kirsten van de Sande9485.3330.33371163.6
Marjel Sterrenberg161378.56261.630213560.0
Joyce Veenstra-van Rijckevorsel1010010.00151.50082433.3
Claudia Verhoeven-Weterings9424.67202.22082532.0
Lindy Vermunt6467.67122.000243764.9
Totaal163 (17)112065.8821112.413715630750.8 %
Tegenstander0 (17)70241.2900.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML