Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2014-2015
Nummer:ZDS1A-IH
Wedstrijd:Barons VSE 2 - Springfield VSE 2
Datum:07-02-2015 13:15
Sporthal:De Doelen
Uitslag:77 - 22
Scheidsrechter:Roger van Berkom
Scheidsrechter:Suzanne de Koning


Barons VSE 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Anouk Goverde13001616.7 %
-Marjo Komen13001250.0 %
-Sanne Pattirane62000n/a
-Joyce Piels10202450.0 %
-Liesbeth van Rhijn-van Vuuren92100n/a
-Cynthia van Rooij03000n/a
-Kirsten van de Sande20000n/a
-Marjel Sterrenberg13103475.0 %
-Lindy Vermunt11103560.0 %
Totaal: 977111102147.6 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen7613
Verloren022
Gelijk000
Gespeeld15


Cumulatief Barons VSE 2 t/m 2015-02-07
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Anne de Bakker200.0021.00000n/a
Liedewei van Dijk-Ratgers66210.33122.000101758.8
Leontien Evers111059.5590.822251050.0
Anouk Goverde131128.62151.150103231.3
Marjo Komen151268.40221.470376259.7
Sanne Pattirane13362.7770.5402450.0
Joyce Piels15553.67191.27192733.3
Liesbeth van Rhijn-van Vuuren1315111.62201.5496785.7
Cynthia van Rooij1290.75171.421020.0
Kirsten van de Sande7395.5710.1434580.0
Marjel Sterrenberg141289.14231.640203360.6
Joyce Veenstra-van Rijckevorsel99610.67151.67082433.3
Claudia Verhoeven-Weterings7365.14172.43082532.0
Lindy Vermunt5367.20102.000182962.1
Totaal142 (15)99566.3318912.603613727749.5 %
Tegenstander0 (15)64242.8000.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML