Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2014-2015
Nummer:2206-IB
Wedstrijd:The Black Eagles M16 1 - BC APOLLO Amsterdam M16 1
Datum:11-04-2015 16:30
Plaats:De Hazelaar
Uitslag:62 - 97
Scheidsrechter:Freek van de Veerdonk
Scheidsrechter:Tjeu van Beekveld


The Black Eagles M16 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Max Bijveld01000n/a
-Maris Schoenmakers71100n/a
-Roy van Tetering02000n/a
5Menno Thewessen02000n/a
6Luuk van Boven44000n/a
7Ids Rebergen113100n/a
10Nanneke Vissers53122100.0 %
11Joost Giesberts13303475.0 %
12Stan van den Elzen18422450.0 %
14Norbert Thelissen5405683.3 %
15Jop van Bakel03000n/a
Totaal: 1163305121675.0 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen314
Verloren8917
Gelijk000
Gespeeld21


Cumulatief The Black Eagles M16 1 t/m 2015-04-11
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Jop van Bakel21170.81432.05051827.8
Max Bijveld14322.29302.141111764.7
Luuk van Boven17995.82352.060152268.2
Stan van den Elzen2029714.85572.8517438451.2
Joost Giesberts2129814.19663.143549954.5
Cas Latten100.0011.00000n/a
Menno van de Put710014.29202.864202676.9
Ids Rebergen211728.19472.245254456.8
Julian van Schaik630.50101.6701250.0
Maris Schoenmakers10121.2040.4011250.0
Roy van Tetering520.4040.800020.0
Norbert Thelissen211527.24713.380468355.4
Menno Thewessen21291.38251.19182040.0
Nanneke Vissers201236.15432.1510304075.0
Totaal205 (21)133363.4845621.714225945956.4 %
Tegenstander19 (21)164578.33150.718173745.9 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF