Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2016-2017
Nummer:2192-CH
Wedstrijd:The Black Eagles M16 1 - BS Leiden M16 2
Datum:10-12-2016 13:45
Plaats:De Hazelaar
Uitslag:65 - 67
Scheidsrechter:Ralf van der Velden
Scheidsrechter:Chris Kalis


The Black Eagles M16 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Cas Latten8102450.0 %
5Victor Konings92100n/a
6Nino Lingg73100n/a
7Tijn van Schijndel02000n/a
9Max de Bruijn21000n/a
10Rick Langenhuijsen83000n/a
11Miguel Galvan15205771.4 %
12Robin van de Elzen132011100.0 %
14Quinten Panday30011100.0 %
Totaal: 96516291369.2 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen426
Verloren224
Gelijk000
Gespeeld10


Cumulatief The Black Eagles M16 1 t/m 2016-12-10
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Max de Bruijn581.6040.80000n/a
Robin van de Elzen5357.0081.6003560.0
Evelien Fluitsma155.0011.0001333.3
Miguel Galvan5397.80132.60071258.3
Victor Konings5367.2051.0013933.3
Rick Langenhuijsen55811.6061.20061060.0
Cas Latten5326.40122.40061250.0
Nino Lingg5448.8061.20331421.4
Quinten Panday56112.2051.0003650.0
Casper Rademaker284.0031.5002450.0
Thom Rijshouwer45413.5082.0024580.0
Tijn van Schijndel561.2051.000020.0
Totaal52 (10)72572.50767.606388246.3 %
Tegenstander0 (10)58758.7000.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF