Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2017-2018
Nummer:1024-6801
Wedstrijd:Apollo Amsterdam MSE 1 - New Heroes MSE 1
Datum:04-04-2018 20:30
Plaats:Apollohal
Uitslag:82 - 93
Scheidsrechter:Martin Westerhof
Scheidsrechter:Bert van Slooten
Scheidsrechter:Stephanie Dijkstra


Apollo Amsterdam MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Akeel Eduardo2311300.0200.02150.0131200-2-2.78.5
5Mack Bruining21604250.0200.022100.011212076.043.6
7Asante Landbrug1430100.02150.0100.001011121.643.6
7Aron Roye22523133.3300.04375.000039053.332.2
9Yawende Landbrug15100300.04375.02150.05000201210.863.5
10Max van Schaik20952150.03133.35480.002110074.562.5
12Jesse Markusse241343266.75360.000n/a3601101911.481.3
13Dimeo van der Horst2316210770.0200.022100.00410402014.662.1
14Malevy Leons127322100.000n/a33100.0030010116.8105.4
17Keyshawn Bottelier20000n/a00n/a00n/a00000000.0
20Berend Weijs241238337.5100.066100.0060301105.251.5
-TEAM00000n/a00n/a00n/a11030000
-Totaal: 112008220391846.2 %24833.3 %272281.5 %11275152029161.555


New Heroes MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
2Maarten Bouwknecht1530200.02150.000n/a01111021.637.5
3Mike Miklusak23532150.06116.700n/a07025092.631.3
7Stefan Wessels322329666.711100.010880.00611312821.879.9
10Kevin Bleeker5212150.000n/a00n/a10000021.350
12Kees Akerboom Jr.12212150.0200.000n/a11000010.225
13Malik Morgan261345480.03133.34250.014241002113.966.6
14Nick Oudendag24536233.300n/a4125.0361040126.932.2
17Pim de Vries60000n/a00n/a00n/a00000000.0
21Norville Carey19945120.011100.06466.723021184.952.1
73Keshun Sherrill3831311872.77571.400n/a1011202924.586.1
-TEAM00000n/a00n/a00n/a10000000
-Totaal: 102009321442454.5 %221045.5 %241562.5 %102861126211277.761


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen131225
Verloren156
Gelijk000
Gespeeld31


Cumulatief New Heroes MSE 1 t/m 2018-04-04
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Marcel Aarts22311.5031.5031.502150.00.5000n/a0.003133.30.50336100180.354.745.214.13
Kees Akerboom Jr.2541016.401506.00341.36432967.41.16822732.91.08121191.70.441737541252421670.41119.157.616.69
Kevin Bleeker1516711.13473.13211.40382052.61.338112.50.078450.00.271727446121410800.4844.047.516.25
Maarten Bouwknecht3167321.711996.42421.351023736.31.19863338.41.06312683.90.84154661344411832480.37175.649.316.68
Norville Carey2754720.2634312.70732.7020111858.74.37381026.30.371027775.52.8551115166453414204180.76292.760.426.81
Stan van den Elzen121008.33242.0050.4218950.00.751600.00.0010660.00.5024669121110.118.931.33.13
Anthony Marshall1745126.5317210.12492.881265644.43.2917317.60.18845160.73.0087482314487122230.49146.847.817.21
Mike Miklusak3181826.3937912.23822.651065450.91.741968141.32.61332884.80.902515017547475554420.54291.359.919.58
Malik Morgan59218.40459.00142.80231252.22.4012650.01.206350.00.602131558221600.6539.359.816.46
Nick Oudendag3168322.032849.16692.2319311258.03.61200.00.001016059.41.9481162243224766144580.67284.659.322.54
Keshun Sherrill3195830.9052016.77411.3228513447.04.321555636.11.81968487.52.71175673455912454460.47371.853.917.52
Norbert Thelissen177.0022.0011.0011100.01.00100.00.0000n/a0.00011010010.14-0.150.0-5.13
Pim de Vries3048216.07802.67461.53452862.20.9327622.20.2012650.00.2015415621212931240.2667.651.89.50
Stefan Wessels2779029.2628810.67863.1915510567.73.8940922.50.33775166.21.897312920239335494520.57292.262.920.26
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a2936290150000
Totaal285 (31)6201-254282.0056618.26133871653.5 %23.1068023234.1 %7.4857540871.0 %13.1635589412493143796198631380.512138.556
Tegenstander285 (31)6200-208867.3554217.48119055846.9 %18.0067719228.4 %6.1953136668.9 %11.8129478210761944884217820870.341564.550


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF