Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2003-2004
Nummer:5052-AC
Wedstrijd:UBV The Eagles MSE 2 - Fictoor MSE 3
Datum:28-02-2004 19:45
Sporthal:Galgenwaard
Uitslag:48 - 43


Fictoor MSE 3
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Dennis van Baak21536785.7 %
7Niels Vlooswijk42000n/a
12Koen van Kessel03000n/a
16Leszek Hoogendam4202825.0 %
34Demian Snel850020.0 %
35geoffery Benschop210020.0 %
76Ard Dorresteijn44000n/a
Totaal: 74322381942.1 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen4610
Verloren426
Gelijk000
Gespeeld16


Cumulatief Fictoor MSE 3 t/m 2004-02-28
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Dennis van Baak1528018.67362.4035436863.2
geoffery Benschop13564.31151.15731421.4
Ard Dorresteijn15785.20372.470102343.5
Leszek Hoogendam10484.8080.80083721.6
Koen van Kessel1360.46292.230020.0
Demian Snel1416111.50332.360193455.9
Joep Thomassen131209.23141.08081457.1
Niels Vlooswijk1216113.42231.920173056.7
Totaal105 (16)94459.0019512.194210822248.6 %
Tegenstander114 (16)69343.3119712.31288117845.5 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML