Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2005-2006
Nummer:5131-AE
Wedstrijd:BC Utrecht Cangeroes VSE 6 - Break Stars VSE 1
Datum:25-03-2006 12:30
Sporthal:De Paperclip
Uitslag:38 - 24


BC Utrecht Cangeroes VSE 6
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Tanneke Gerards40000n/a
-Rozette Karsenbarg210020.0 %
-Geesje Slochteren1010060.0 %
-Marianne Verdel01000n/a
4Amy Bouwmans9101250.0 %
43Janske Bergman40000n/a
44Nytia Verdonck9001425.0 %
Totaal: 7384021414.3 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen336
Verloren5510
Gelijk000
Gespeeld16


Cumulatief BC Utrecht Cangeroes VSE 6 t/m 2006-03-25
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
shamaila abdoelkariem122.0000.00000n/a
Charlotte Albers5142.8081.60000n/a
Ilse Angenent263.0021.00000n/a
Erica Balvers100.0000.00000n/a
Janske Bergman561.2061.200010.0
Rabia Bouchkouri6193.1761.0001250.0
Amy Bouwmans7294.14131.86031225.0
Diane Dirksen284.0000.00022100.0
M Ertana55611.2051.00061060.0
Tanneke Gerards661.0020.33000n/a
Rozette Karsenbarg7121.71131.860060.0
Arlette Lafere561.2061.20022100.0
Chantrelle Mac Donald221.0042.000030.0
Jolanda van Oijen3155.0031.0001520.0
Geesje Slochteren8637.88151.88051631.3
Marianne Verdel11292.64211.9103837.5
Nytia Verdonck6437.1710.1703837.5
Wilma van de Weerd4194.7571.7501714.3
Mirjam van Woudenberg263.0021.000020.0
Totaal88 (16)54534.061147.120278432.1 %
Tegenstander21 (16)53033.12261.620132846.4 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML