Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2012-2013
Nummer:2490-HB
Wedstrijd:Ceres MSE 1 - Volic MSE 2
Datum:24-11-2012 17:00
Plaats:Bosbadhal
Uitslag:97 - 62
Scheidsrechter:Andre Breman
Scheidsrechter:Maarten Heijenk


Volic MSE 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Eric Carbijn102000n/a
-Martin Hulst12311616.7 %
-Bart Janssen2202825.0 %
-Bert Kleijnsma83000n/a
-Jonnie Leutscher14204580.0 %
-Zeger van Pelt10311250.0 %
-Hilbert Ykema63000n/a
Totaal: 76218282138.1 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen314
Verloren123
Gelijk000
Gespeeld7


Cumulatief Volic MSE 2 t/m 2012-11-24
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Gert-Jan Bos155.0055.0001250.0
Alex Bos155.0022.0001333.3
Laurens van den Brink122.0000.00000n/a
Eric Carbijn6284.67101.6711250.0
Jorik Dekker199.0044.00100n/a
Patrick van Dompseler441.0051.25000n/a
Martin Hulst7598.43202.86541330.8
Bart Janssen66110.17203.33072924.1
Bert Kleijnsma7253.57131.8601250.0
Jonnie Leutscher710715.29162.29271353.8
Zeger van Pelt44912.2592.2512540.0
Klaas-Jan Wallet11515.0022.0005683.3
Hilbert Ykema7507.14131.86061060.0
Totaal53 (7)41959.8611917.0010358541.2 %
Tegenstander0 (7)40457.7100.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML