Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2014-2015
Nummer:2190-BI
Wedstrijd:BC Bladel V22 1 - Barons V22 1
Datum:06-12-2014 16:30
Sporthal:Sporthal X-Sport
Uitslag:66 - 34
Scheidsrechter:Allon Kaat
Scheidsrechter:Aard Daanen


Barons V22 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Bobbie van Dalsum43000n/a
-Tessa Dubois7401250.0 %
-Michelle Philipsen22000n/a
-Christel van Rooij64044100.0 %
-Cynthia van Rooij5301425.0 %
-Eline Verton410010.0 %
Totaal: 62817061154.5 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen202
Verloren246
Gelijk000
Gespeeld8


Cumulatief Barons V22 1 t/m 2014-12-06
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Bobbie van Dalsum7517.29284.00091656.3
Lisa van Dalsum66911.50132.171153641.7
Anna van Dalsum6406.67183.0053933.3
Fleur Dieleman3186.00134.3302728.6
Cecile Dubois482.0061.50100n/a
Tessa Dubois8445.50273.3833742.9
Melina Pagonis492.2541.0003650.0
Michelle Philipsen7344.86152.14122100.0
Cynthia van Rooij4235.75112.75031618.8
Christel van Rooij7253.57152.1405771.4
Eline Verton8283.5060.75321910.5
Raisa Wiersema300.0020.67000n/a
Totaal67 (8)35744.6215819.75144712537.6 %
Tegenstander0 (8)52565.6200.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML