Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2014-2015
Nummer:2190-IB
Wedstrijd:Barons V22 1 - BC Bladel V22 1
Datum:11-04-2015 11:15
Sporthal:De Doelen
Uitslag:75 - 52
Scheidsrechter:Meike Nijst
Scheidsrechter:Sandra Schoenmaker-Koedam


Barons V22 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Lisa van Dalsum110100n/a
-Bobbie van Dalsum51100n/a
-Anna van Dalsum152300n/a
-Fleur Dieleman11201250.0 %
-Cecile Dubois220020.0 %
-Tessa Dubois62000n/a
-Melina Pagonis00000n/a
-Michelle Philipsen61000n/a
-Joyce Piels8001425.0 %
-Cynthia van Rooij22000n/a
-Christel van Rooij04000n/a
-Raisa Wiersema9101250.0 %
Totaal: 127517531030.0 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen426
Verloren5611
Gelijk000
Gespeeld17


Cumulatief Barons V22 1 t/m 2015-04-11
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Lisa van Dalsum1317413.38262.006296942.0
Anna van Dalsum131068.15382.921891752.9
Bobbie van Dalsum12705.83433.58191850.0
Fleur Dieleman9566.22364.000102737.0
Tessa Dubois16955.94493.06872231.8
Cecile Dubois11191.73232.0911425.0
Melina Pagonis9384.22111.22081844.4
Sanne Pattirane100.0000.00000n/a
Michelle Philipsen15624.13372.47161060.0
Joyce Piels5295.8071.40041136.4
Cynthia van Rooij8273.38192.38031816.7
Christel van Rooij12342.83282.33081457.1
Eline Verton9384.2280.89321910.5
Raisa Wiersema9303.33131.44041040.0
Totaal142 (17)74243.6533819.883810025738.9 %
Tegenstander0 (17)98057.6500.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML