Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2014-2015
Nummer:2192-AD
Wedstrijd:Springfield M16 1 - Barons M16 1
Datum:11-10-2014 09:45
Plaats:De Run
Uitslag:77 - 78
Scheidsrechter:Dusan Bozic
Scheidsrechter:Jaap van de Gevel


Barons M16 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Fedor Bozic323022100.0 %
-Thijs de Bree143000n/a
-Elmer Rafaela7501333.3 %
-Koen Roovers10302450.0 %
-Jasper Sanderson03000n/a
-Huib Sprangers150051050.0 %
Totaal: 678170101952.6 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen011
Verloren112
Gelijk000
Gespeeld3


Cumulatief Barons M16 1 t/m 2014-10-11
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Marijn Benschop263.0042.000020.0
Fedor Bozic35117.0072.330152171.4
Thijs de Bree3227.3351.6702366.7
Julius Fransen2136.5084.0001128.3
Elmer Rafaela3196.33124.0014944.4
Koen Roovers22211.0063.0002633.3
Xavier Roovers2126.0042.000020.0
Jasper Sanderson331.0072.3301425.0
Huib Sprangers33110.3341.33071936.8
Totaal23 (3)17959.675719.001327841.0 %
Tegenstander0 (3)303101.0000.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML