Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2001-2002
Nummer:3115-CA
Wedstrijd:BC Utrecht Cangeroes VSE 4 - Crackerjacks VSE 1
Datum:06-10-2001 20:45
Sporthal:Catharijnehal
Uitslag:43 - 60
Scheidsrechter:Marco Schouten
Scheidsrechter: REDS MJ1


BC Utrecht Cangeroes VSE 4
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Arlette Lafere21000n/a
5Ieke Volke-Bolte1101250.0 %
6Annemarie Ernst8202366.7 %
7Wilma van de Weerd82000n/a
8Charlotte Albers20000n/a
10Heleen de Boer5501250.0 %
13Marlies Mulder63022100.0 %
18Irma Versluis11201250.0 %
Totaal: 84316071163.6 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen000
Verloren112
Gelijk000
Gespeeld2


Cumulatief BC Utrecht Cangeroes VSE 4 t/m 2001-10-06
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Charlotte Albers221.0000.00000n/a
Heleen de Boer2115.5073.5001616.7
Annemarie Ernst2168.0042.0002366.7
Arlette Lafere221.0010.500020.0
Marlies Mulder284.0063.00022100.0
Irma Versluis2199.5031.5001250.0
Ieke Volke-Bolte111.0011.0001250.0
Wilma van de Weerd2105.0031.50000n/a
Totaal15 (2)6934.502512.50071741.2 %
Tegenstander0 (2)10452.0000.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML