Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 1990-1991
Nummer:1011-5
Wedstrijd:Olivetti Grasshoppers MSE 1 - Luba Leiden MSE 1
Datum:10-11-1990 00:00
Sporthal:Locatie onbekend
Uitslag:89 - 85


Olivetti Grasshoppers MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Michael Potters31100n/a
6Martin Hoekstra63022100.0 %
7Ruud Vos103022100.0 %
8Nico Messemaker10502366.7 %
9Huig van der Meij195071258.3 %
10Peter Schadde van Dooren850010.0 %
11Kees Messemaker18104580.0 %
12William de Haas1020010.0 %
13Floor de Jong5003475.0 %
Totaal: 989251203066.7 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen426
Verloren011
Gelijk000
Gespeeld7


Cumulatief Olivetti Grasshoppers MSE 1 t/m 1990-11-10
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Gert van de Eijkel166.0011.00000n/a
Willem Guyt11414.0022.000030.0
William de Haas66510.83162.670111478.6
Martin Hoekstra273.5042.0003475.0
Floor de Jong77010.0081.140121580.0
Marten Korndorffer133.0022.0001250.0
Huig van der Meij57414.80193.800243568.6
Kees Messemaker712517.86213.000334278.6
Nico Messemaker7649.14213.000173351.5
Michael Potters7304.29172.43171353.8
Peter Schadde van Dooren7588.29324.5704944.4
Ruud Vos78812.57233.291111764.7
Totaal58 (7)60386.1416623.71212318765.8 %
Tegenstander0 (7)53175.8600.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML