Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 1987-1988
Nummer:3011-3
Wedstrijd:Sportiff Company Grasshoppers MSE 2 - BV Leiderdorp MSE 5
Datum:10-10-1987 00:00
Sporthal:Locatie onbekend
Uitslag:109 - 84


Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
6Martin Hoekstra262600n/a
8Ronald Potters40000n/a
9Arie Schadde van Dooren91100n/a
14Marten Korndorffer30104666.7 %
17Kees van der Plas02000n/a
20Ruben Belfor7101333.3 %
25Willem Guyt331055100.0 %
Totaal: 710987101471.4 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen112
Verloren123
Gelijk000
Gespeeld5


Cumulatief Sportiff Company Grasshoppers MSE 2 t/m 1987-10-10
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Ruben Belfor3155.0041.3301714.3
Willem Guyt57014.00183.60191752.9
Martin Hoekstra410225.5041.0018101283.3
Peter de Jong441.0010.25000n/a
Marten Korndorffer47619.0092.250222975.9
Nico Messemaker46115.25164.001182475.0
Kees van der Plas2147.0052.5004666.7
Ronald Potters482.0041.000020.0
Dirk Roosendaal23417.0021.0033475.0
Arie Schadde van Dooren5255.0081.60122100.0
Marco de Vries122.0033.0002450.0
Totaal38 (5)41082.007414.80247110766.4 %
Tegenstander0 (5)38777.4000.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML