Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 1987-1988
Nummer:3011-13
Wedstrijd:HBV The Jumpers MSE 4 - Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Datum:05-02-1988 00:00
Sporthal:Locatie onbekend
Uitslag:55 - 100


Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
6Martin Hoekstra464600n/a
9Nico Messemaker14302366.7 %
10Peter de Jong21022100.0 %
14Marten Korndorffer102022100.0 %
18Hans Steenbeek84000n/a
25Willem Guyt20302450.0 %
Totaal: 610017681172.7 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen7512
Verloren123
Gelijk000
Gespeeld15


Cumulatief Sportiff Company Grasshoppers MSE 2 t/m 1988-02-05
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Ruben Belfor5173.4051.0001714.3
Kees Dulfer252.5042.0012450.0
Willem Guyt1528218.80432.872426663.6
Martin Hoekstra1437726.93261.8649283190.3
Peter de Jong12231.9240.3312450.0
Marten Korndorffer1320415.69302.310567673.7
Nico Messemaker1218115.08403.331364481.8
Kees van der Plas33311.0082.67071450.0
Alfred van der Plas166.0022.00022100.0
Ronald Potters12786.50161.33061637.5
Dirk Roosendaal23417.0021.0033475.0
Arie Schadde van Dooren6274.5091.50122100.0
Hans Steenbeek79012.86152.143192382.6
Marco de Vries122.0033.0002450.0
Han Wallaart3134.3320.6701250.0
Totaal108 (15)137191.4020913.936120929969.9 %
Tegenstander0 (15)101867.8700.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML