Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 1987-1988
Nummer:3011-16
Wedstrijd:Blitz MSE 3 - Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Datum:26-03-1988 00:00
Sporthal:Locatie onbekend
Uitslag:67 - 74


Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
6Martin Hoekstra290211100.0 %
8Ronald Potters40000n/a
9Nico Messemaker14004666.7 %
10Peter de Jong01000n/a
14Marten Korndorffer60000n/a
18Hans Steenbeek60000n/a
25Willem Guyt15303475.0 %
Totaal: 7744281172.7 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen8715
Verloren123
Gelijk000
Gespeeld18


Cumulatief Sportiff Company Grasshoppers MSE 2 t/m 1988-03-26
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Ruben Belfor5173.4051.0001714.3
Kees Dulfer252.5042.0012450.0
Willem Guyt1835119.50512.832517865.4
Martin Hoekstra1747628.00271.5959293290.6
Peter de Jong14342.4350.3613650.0
Marten Korndorffer1623514.69332.060577873.1
Nico Messemaker1521714.47453.001445678.6
Kees van der Plas33311.0082.67071450.0
Alfred van der Plas166.0022.00022100.0
Michael Potters273.5042.001010.0
Ronald Potters15986.53201.33061637.5
Dirk Roosendaal23417.0021.0033475.0
Arie Schadde van Dooren6274.5091.50122100.0
Hans Steenbeek910711.89171.893222684.6
Marco de Vries122.0033.0002450.0
Han Wallaart3134.3320.6701250.0
Totaal129 (18)166192.2823713.177223233269.9 %
Tegenstander0 (18)122868.2200.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML