Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 1987-1988
Nummer:3011-17
Wedstrijd:Lokomotief MSE 3 - Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Datum:09-04-1988 00:00
Sporthal:Locatie onbekend
Uitslag:101 - 93


Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
6Martin Hoekstra303422100.0 %
9Nico Messemaker21407887.5 %
10Peter de Jong23000n/a
14Marten Korndorffer9401250.0 %
18Hans Steenbeek13312366.7 %
25Willem Guyt183022100.0 %
Totaal: 693205141782.4 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen8715
Verloren134
Gelijk000
Gespeeld19


Cumulatief Sportiff Company Grasshoppers MSE 2 t/m 1988-04-09
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Dirk Roosendaal23417.0021.0033475.0
Han Wallaart3134.3320.6701250.0
Alfred van der Plas166.0022.00022100.0
Marco de Vries122.0033.0002450.0
Michael Potters273.5042.001010.0
Kees Dulfer252.5042.0012450.0
Ruben Belfor5173.4051.0001714.3
Peter de Jong15362.4080.5313650.0
Kees van der Plas33311.0082.67071450.0
Arie Schadde van Dooren6274.5091.50122100.0
Hans Steenbeek1012012.00202.004242982.8
Ronald Potters15986.53201.33061637.5
Martin Hoekstra1850628.11301.6763313491.2
Marten Korndorffer1724414.35372.180588072.5
Nico Messemaker1623814.88493.061516479.7
Willem Guyt1936919.42542.842538066.3
Totaal135 (19)175492.3225713.537724634970.5 %
Tegenstander0 (19)132969.9500.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML