Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 1987-1988
Nummer:3011-17
Wedstrijd:Lokomotief MSE 3 - Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Datum:09-04-1988 00:00
Sporthal:Locatie onbekend
Uitslag:101 - 93


Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
6Martin Hoekstra303422100.0 %
9Nico Messemaker21407887.5 %
10Peter de Jong23000n/a
14Marten Korndorffer9401250.0 %
18Hans Steenbeek13312366.7 %
25Willem Guyt183022100.0 %
Totaal: 693205141782.4 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen8715
Verloren134
Gelijk000
Gespeeld19


Cumulatief Sportiff Company Grasshoppers MSE 2 t/m 1988-04-09 gewonnen wedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Ruben Belfor4112.7520.5001520.0
Kees Dulfer252.5042.0012450.0
Willem Guyt1531821.20382.531476671.2
Martin Hoekstra1542828.53251.6752242692.3
Peter de Jong11302.7340.3613650.0
Marten Korndorffer1421215.14261.860486771.6
Nico Messemaker1217314.42332.750334082.5
Kees van der Plas2199.5052.5003837.5
Alfred van der Plas166.0022.00022100.0
Michael Potters273.5042.001010.0
Ronald Potters13967.38161.23061442.9
Arie Schadde van Dooren3113.6751.67100n/a
Hans Steenbeek910711.89171.893222684.6
Han Wallaart3134.3320.6701250.0
Totaal106 (15)143695.7318312.206019226771.9 %
Tegenstander0 (15)98865.8700.00000n/a


Cumulatief Sportiff Company Grasshoppers MSE 2 t/m 1988-04-09 verloren wedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Ruben Belfor166.0033.000020.0
Willem Guyt45112.75164.00161442.9
Martin Hoekstra37826.0051.67117887.5
Peter de Jong461.5041.00000n/a
Marten Korndorffer33210.67113.670101376.9
Nico Messemaker46516.25164.001182475.0
Kees van der Plas11414.0033.0004666.7
Ronald Potters221.0042.000020.0
Dirk Roosendaal23417.0021.0033475.0
Arie Schadde van Dooren3165.3341.33022100.0
Hans Steenbeek11313.0033.0012366.7
Marco de Vries122.0033.0002450.0
Totaal29 (4)31879.507418.5017548265.9 %
Tegenstander0 (4)34185.2500.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML