Wedstrijdschema per club.



Wedstrijdschema voor Lokomotief per 2018-01-23
Seizoen 2017-2018

16 - Mannen Senioren Landelijk - Mannen Senioren Promotiedivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
16-641603-02-201817:00Landslake Lions Mannen Senioren 1Lokomotief Mannen Senioren 1Indoor Centrum
16-420810-02-201821:00Lokomotief Mannen Senioren 1Solar systemen-Grasshoppers Mannen Senioren 1Van Zweedenhal
16-404617-02-201821:00Harlemlakers Mannen Senioren 1Lokomotief Mannen Senioren 1Calandhal Hal 2
16-405424-02-201816:30Punch Mannen Senioren 1Lokomotief Mannen Senioren 1Sportcentr.TU Delft
16-405603-03-201820:15Solar systemen-Grasshoppers Mannen Senioren 1Lokomotief Mannen Senioren 1Cleyn Duin
16-550910-03-201818:45Lokomotief Mannen Senioren 1De Groene Uilen Mannen Senioren 1Van Zweedenhal
16-557424-03-201819:30Lokomotief Mannen Senioren 1BV Groningen Mannen Senioren 1Van Zweedenhal
16-405107-04-201820:45Racing Beverwijk Mannen Senioren 1Lokomotief Mannen Senioren 1De Walvis
16-612714-04-201821:00Lokomotief Mannen Senioren 1UBALL Mannen Senioren 1Van Zweedenhal
16-405521-04-201818:00CobraNova Mannen Senioren 1Lokomotief Mannen Senioren 1Forum Kwadraat


92 - Mannen Senioren Landelijk - Mannen Senioren 2e Divisie C
NummerDatumTijdThuisUitHal
92-543727-01-201821:00D.B.V. Rowic Mannen Senioren 1Lokomotief Mannen Senioren 2Sportboulevard
92-341903-02-201820:45Lokomotief Mannen Senioren 2WBB Giants Mannen Senioren 1Van Zweedenhal
92-440411-02-201817:45Lokomotief Mannen Senioren 2CobraNova* Mannen Senioren 2Van Zweedenhal
92-543418-02-201817:30DAS Mannen Senioren 1Lokomotief Mannen Senioren 2Sporthal SC Delfland
92-385210-03-201820:45Lokomotief Mannen Senioren 2Binnenland Mannen Senioren 2Van Zweedenhal
92-543517-03-201820:00Hurricanes Mannen Senioren 1Lokomotief Mannen Senioren 2Den Oert
92-376323-03-201820:00Lokomotief Mannen Senioren 2BC Langstraat Shooters Mannen Senioren 1Van Zweedenhal
92-543907-04-201815:00Bouncers Basketball Mannen Senioren 1Lokomotief Mannen Senioren 2De Mammoet
92-544014-04-201818:00CobraNova* Mannen Senioren 2Lokomotief Mannen Senioren 2Forum Kwadraat
92-458220-04-201820:00Lokomotief Mannen Senioren 2S.B.U. Mannen Senioren 1Van Zweedenhal


32 - Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHal
32-151527-01-201820:45Lokomotief Mannen Senioren 3SV Argon Mannen Senioren 1Van Zweedenhal
32-222103-02-201815:00HBV The Jumpers Mannen Senioren 3Lokomotief Mannen Senioren 3't Zandje
32-376710-02-201819:00Lokomotief Mannen Senioren 3BV Oegstgeest Mannen Senioren 2Van Zweedenhal
32-222210-03-201812:15Punch* Mannen Senioren 4Lokomotief Mannen Senioren 3Sportcentr.TU Delft
32-307017-03-201819:15Lokomotief Mannen Senioren 3CobraNova Mannen Senioren 3Van Zweedenhal
32-222523-03-201821:00Bouncers Basketball Mannen Senioren 2Lokomotief Mannen Senioren 3De Duikelaar
32-230807-04-201818:00Lokomotief Mannen Senioren 3LUSV Basketbal Mannen Senioren 2Van Zweedenhal
32-338013-04-201820:00Lokomotief Mannen Senioren 3Westland Stars Mannen Senioren 2Van Zweedenhal
32-222921-04-201816:00Jump'80 Mannen Senioren 1Lokomotief Mannen Senioren 3Sporthal de Fazant


40 - Mannen Senioren Afdeling - 3e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHal
40-389227-01-201817:00Lokomotief Mannen Senioren 4Punch Mannen Senioren 5Van Zweedenhal
40-231903-02-201819:00Lokomotief Mannen Senioren 4LUSV Basketbal Mannen Senioren 3Van Zweedenhal
40-223317-02-201814:00Punch Mannen Senioren 6Lokomotief Mannen Senioren 4Sportcentr.TU Delft
40-197010-03-201817:00Lokomotief Mannen Senioren 4Jump Mannen Senioren 1Van Zweedenhal
40-224118-03-201817:30DAS Mannen Senioren 3Lokomotief Mannen Senioren 4Sporthal SC Delfland
40-455924-03-201821:15Lokomotief Mannen Senioren 4Den Haag Seagulls Mannen Senioren 1Van Zweedenhal
40-223807-04-201816:00Forwodians Mannen Senioren 2Lokomotief Mannen Senioren 4De Schans
40-223714-04-201819:00Gonini Mannen Senioren 1Lokomotief Mannen Senioren 4Sporthal Forelsloot
40-321121-04-201819:15Lokomotief Mannen Senioren 4Bouncers Basketball Mannen Senioren 3Van Zweedenhal


108 - Mannen U12 Landelijk - Mannen U12 2e Divisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
108-431327-01-201813:30Lokomotief Mannen U12 1Rotterdam Basketbal Mannen U12 1Van Zweedenhal
108-407403-02-201815:30UBALL Mannen U12 1Lokomotief Mannen U12 1Sportcentrum Oudenrijn
108-491418-02-201816:30Lokomotief Mannen U12 1Hanze Stars Mannen U12 1Van Zweedenhal
108-407710-03-201813:00BS Leiden Mannen U12 1Lokomotief Mannen U12 1Sportzaal Houtkwartier
108-350817-03-201813:30Lokomotief Mannen U12 1Bouncers Basketball Mannen U12 1Van Zweedenhal
108-406924-03-201814:30MBCA Amstelveen Mannen U12 1Lokomotief Mannen U12 1Goudsmithal
108-407207-04-201814:00TBG Dragons Mannen U12 1Lokomotief Mannen U12 1Arcus Topsporthal
108-431214-04-201813:30Lokomotief Mannen U12 1Rotterdam Basketbal Mannen U12 1Van Zweedenhal
108-350721-04-201813:30Lokomotief Mannen U12 1Bouncers Basketball Mannen U12 1Van Zweedenhal


58 - Mannen U14 Landelijk - Mannen U14 Eredivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
58-626228-01-201814:00BC APOLLO Amsterdam Mannen U14 1Lokomotief Mannen U14 1Apollohal
58-460304-02-201816:45Lokomotief Mannen U14 1UBALL Mannen U14 1Van Zweedenhal
58-627017-02-201812:00Basketbal Academie Limburg Mannen U14 1Lokomotief Mannen U14 1Boshoven
58-487511-03-201815:00Lokomotief Mannen U14 1Landstede Basketbal Mannen U14 1Van Zweedenhal
58-626818-03-201814:30Rotterdam Basketbal Mannen U14 1Lokomotief Mannen U14 1Alexanderhal
58-562725-03-201816:30Lokomotief Mannen U14 1BV Noordkop Mannen U14 1Van Zweedenhal
58-626607-04-201816:00TBG Dragons Mannen U14 1Lokomotief Mannen U14 1Arcus Topsporthal
58-626915-04-201811:00BS Leiden Mannen U14 1Lokomotief Mannen U14 1Sportzaal Houtkwartier
58-325022-04-201816:30Lokomotief Mannen U14 1New Heroes Mannen U14 1Van Zweedenhal


56 - Mannen U16 Landelijk - Mannen U16 Eredivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
56-368726-01-201820:00Lokomotief Mannen U16 1New Heroes Mannen U16 1Van Zweedenhal
56-409703-02-201817:30UBALL Mannen U16 1Lokomotief Mannen U16 1Sportcentrum Oudenrijn
56-508110-02-201818:00Lokomotief Mannen U16 1Harlemlakers Mannen U16 1Van Zweedenhal
56-409317-02-201815:00BV Noordkop Mannen U16 1Lokomotief Mannen U16 1De Slenk
56-625611-03-201818:45Lokomotief Mannen U16 1Landslake Lions Mannen U16 1Van Zweedenhal
56-409618-03-201813:00TBG Dragons Mannen U16 1Lokomotief Mannen U16 1Arcus Topsporthal
56-580424-03-201815:30Lokomotief Mannen U16 1BC APOLLO Amsterdam Mannen U16 1Van Zweedenhal
56-409108-04-201812:15Celeritas-Donar Mannen U16 1Lokomotief Mannen U16 1Vinkhuizen
56-374514-04-201819:00Lokomotief Mannen U16 1Basketbal Academie Limburg Mannen U16 1Van Zweedenhal
56-409529-04-201814:00Landstede Basketbal Mannen U16 1Lokomotief Mannen U16 1Topsporthal Centre Court


54 - Mannen U18 Landelijk - Mannen U18 Eredivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
54-321027-01-201818:45Lokomotief Mannen U18 1Donar Mannen U18 1Van Zweedenhal
54-463403-02-201813:30Lokomotief Mannen U18 1UBALL Mannen U18 1Van Zweedenhal
54-411310-02-201815:00New Heroes Mannen U18 1Lokomotief Mannen U18 1De Maaspoort
54-319716-02-201820:00Lokomotief Mannen U18 1Landslake Lions Mannen U18 1Van Zweedenhal
54-410511-03-201816:00BC APOLLO Amsterdam Mannen U18 1Lokomotief Mannen U18 1Apollohal
54-399917-03-201815:30Lokomotief Mannen U18 1Zorg en Zekerheid Leiden Mannen U18 1Van Zweedenhal
54-410825-03-201816:30Landstede Basketbal Mannen U18 1Lokomotief Mannen U18 1Topsporthal Centre Court
54-617508-04-201815:00Lokomotief Mannen U18 1Crackerjacks Mannen U18 1Van Zweedenhal
54-410315-04-201815:30WBB Giants Mannen U18 1Lokomotief Mannen U18 1Tuinwijk
54-509321-04-201815:30Lokomotief Mannen U18 1Harlemlakers Mannen U18 1Van Zweedenhal


200 - Mannen U22 Landelijk - Mannen U22 2e Divisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
200-610227-01-201814:00Quick Runners Mannen U22 1Lokomotief Mannen U22 1Sporthal Wolfskamer
200-692202-02-201820:00Lokomotief Mannen U22 1UVV S.V.O. Basketball Mannen U22 1Van Zweedenhal
200-780410-02-201816:00Helmink Heroes Zwijndrecht Mannen U22 1Lokomotief Mannen U22 1De Sophiahal
200-779717-02-201817:00Springfield Mannen U22 1Lokomotief Mannen U22 1De Run
200-777503-03-201812:00DAS Mannen U22 1Lokomotief Mannen U22 1Sporthal SC Delfland
200-776610-03-201811:45Lokomotief Mannen U22 1Cady '73 Mannen U22 1Van Zweedenhal
200-609917-03-201817:00HBV The Jumpers Mannen U22 1Lokomotief Mannen U22 1't Zandje
200-775324-03-201817:30Lokomotief Mannen U22 1Divine Mannen U22 1Van Zweedenhal
200-609607-04-201818:15Racing Beverwijk Mannen U22 1Lokomotief Mannen U22 1De Walvis
200-778315-04-201815:00Lokomotief Mannen U22 1DAS Mannen U22 1Van Zweedenhal
200-610121-04-201814:30Solar systemen-Grasshoppers Mannen U22 1Lokomotief Mannen U22 1Cleyn Duin
200-781430-04-201809:00Lokomotief Mannen U22 1Helmink Heroes Zwijndrecht Mannen U22 1Van Zweedenhal


49 - Vrouwen Senioren Landelijk - Vrouwen Senioren Promotiedivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
49-403527-01-201819:00Springfield Vrouwen Senioren 1Lokomotief Vrouwen Senioren 1De Run
49-514504-02-201818:45Lokomotief Vrouwen Senioren 1BV Hoofddorp Vrouwen Senioren 1Van Zweedenhal
49-403310-02-201814:30EBV Baros Vrouwen Senioren 1Lokomotief Vrouwen Senioren 1Woudestein
49-402917-02-201820:15Jolly Jumpers Vrouwen Senioren 1Lokomotief Vrouwen Senioren 1Burg. Verdegaalhal
49-390809-03-201820:00Lokomotief Vrouwen Senioren 1DAS Vrouwen Senioren 1Van Zweedenhal
49-424825-03-201818:30Lokomotief Vrouwen Senioren 1Green Eagles Vrouwen Senioren 1Van Zweedenhal
49-402508-04-201815:15U.S. Vrouwen Senioren 1Lokomotief Vrouwen Senioren 1Amstelcampushal
49-402614-04-201817:45De Groene Uilen Vrouwen Senioren 1Lokomotief Vrouwen Senioren 1Willem-Alexander Sportcentrum
49-418221-04-201821:00Lokomotief Vrouwen Senioren 1Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen Senioren 2Van Zweedenhal


242 - Vrouwen Senioren Afdeling - 2e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHal
242-220128-01-201818:00MSV Basketbal Vrouwen Senioren 1Lokomotief Vrouwen Senioren 2Sportpark Duinwetering
242-425303-02-201817:15Lokomotief Vrouwen Senioren 2S.B.U. Vrouwen Senioren 2Van Zweedenhal
242-220617-02-201818:15Utrecht Bull's Vrouwen Senioren 2Lokomotief Vrouwen Senioren 2Galgenwaard
242-318203-03-201819:00Lokomotief Vrouwen Senioren 2Bouncers Basketball Vrouwen Senioren 1Van Zweedenhal
242-32511-03-201817:00Lokomotief Vrouwen Senioren 2Crackerjacks Vrouwen Senioren 1Van Zweedenhal
242-220018-03-201817:00BS Leiden Vrouwen Senioren 1Lokomotief Vrouwen Senioren 2Sportzaal Houtkwartier
242-257025-03-201814:45Lokomotief Vrouwen Senioren 2Forwodians Vrouwen Senioren 2Van Zweedenhal
242-220306-04-201821:00Bouncers Basketball Vrouwen Senioren 1Lokomotief Vrouwen Senioren 2De Duikelaar
242-104914-04-201817:15Lokomotief Vrouwen Senioren 2B.Z. '72 Vrouwen Senioren 1Van Zweedenhal


52 - Vrouwen U20 Landelijk - Vrouwen U20 Eredivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
52-566428-01-201817:00Lokomotief Vrouwen U20 1Dozy BV Den Helder Vrouwen U20 1Van Zweedenhal
52-616602-02-201820:45Binnenland Vrouwen U20 1Lokomotief Vrouwen U20 1De Driesprong
52-614818-02-201818:30Lokomotief Vrouwen U20 1Landstede Basketbal Vrouwen U20 1Van Zweedenhal
52-616410-03-201815:30Jolly Jumpers Vrouwen U20 1Lokomotief Vrouwen U20 1Burg. Verdegaalhal
52-415916-03-201820:00Lokomotief Vrouwen U20 1Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen U20 1Van Zweedenhal
52-615925-03-201817:00KEUS/Royal Eagles Vrouwen U20 1Lokomotief Vrouwen U20 1Omnisport
52-553306-04-201820:00Lokomotief Vrouwen U20 1H.S.V. Basketball Vrouwen U20 1Van Zweedenhal
52-616015-04-201814:30CTO Vrouwen U20 1Lokomotief Vrouwen U20 1Sporthallen Zuid
52-537422-04-201818:30Lokomotief Vrouwen U20 1Landslake Lions Vrouwen U20 1Van Zweedenhal


291 - Vrouwen U22 Afdeling - 1e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
291-538527-01-201815:30Lokomotief Vrouwen U20 2Hurricanes Vrouwen U22 1Van Zweedenhal
291-538603-02-201816:00Red Stars Vrouwen U22 1Lokomotief Vrouwen U20 2Beukendal
291-538209-02-201820:00Lokomotief Vrouwen U20 2Almere Pioneers Vrouwen U22 1Van Zweedenhal
291-538710-02-201814:30Lokomotief Vrouwen U20 2Crackerjacks Vrouwen U22 1Van Zweedenhal
291-537917-02-201816:00River Trotters Vrouwen U22 1Lokomotief Vrouwen U20 2De Wielewaal
291-538810-03-201813:45Lokomotief Vrouwen U20 2River Trotters Vrouwen U22 1Van Zweedenhal
291-546124-03-201813:30Lokomotief Vrouwen U20 2Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen U20 2Van Zweedenhal
291-539007-04-201814:30Helmink Heroes Zwijndrecht Vrouwen U22 1Lokomotief Vrouwen U20 2Develhal
291-539121-04-201814:00Almere Pioneers Vrouwen U22 1Lokomotief Vrouwen U20 2Almere Poort