Wedstrijdschema per club.


Club:
Seizoen:
Datum:
Schema voor komende:
Opties: Hele poule
Hele seizoen
Aflopend
Niet groeperen op poule
Alleen thuiswedstrijden

Wedstrijdschema voor Harlemlakers per 2018-04-21
Seizoen 2017-2018

657 - Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - 2e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
657-437721-04-201814:00BC Gaasperdam Warriors** Gemengd U12 1Harlemlakers Gemengd U12 1Bijlmer Sportcentrum


651 - Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie - 7e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
651-423021-04-201810:00Harlemlakers Gemengd U14 2Volendam Gemengd U14 1Calandhal Hal 1


16 - Mannen Senioren Landelijk - Mannen Senioren Promotiedivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
16-613321-04-201820:45Racing Beverwijk Mannen Senioren 1Harlemlakers* Mannen Senioren 1De Walvis


66 - Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
66-256021-04-201814:00Harlemlakers Mannen Senioren 2Windmills Mannen Senioren 1Calandhal Hal 1


67 - Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHal
67-89221-04-201819:30KTC Mannen Senioren 1Harlemlakers Mannen Senioren 3Tetterodehal


69 - Mannen Senioren Afdeling - 3e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
69-282622-04-201811:15Landslake Lions Mannen Senioren 3Harlemlakers Mannen Senioren 4Indoor Centrum


73 - Mannen Senioren Afdeling - 4e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHal
73-273821-04-201816:00Harlemlakers* Mannen Senioren 5BC APOLLO Amsterdam Mannen Senioren 5Calandhal Hal 1


106 - Mannen U14 Landelijk - Mannen U14 2e Divisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
106-364721-04-201812:00Harlemlakers Mannen U14 1Almonte Mannen U14 1Calandhal Hal 1


56 - Mannen U16 Landelijk - Mannen U16 Eredivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
56-507522-04-201816:00BC APOLLO Amsterdam Mannen U16 1Harlemlakers Mannen U16 1Apollohal


639 - Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - 6e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
639-388021-04-201814:00Harlemlakers* Mannen U16 2The Lions** Mannen U16 1Calandhal Hal 1


643 - Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - 10e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
643-401721-04-201812:00Harlemlakers Mannen U16 3Volendam Mannen U16 2Calandhal Hal 1


54 - Mannen U18 Landelijk - Mannen U18 Eredivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
54-509321-04-201815:30Lokomotief* Mannen U18 1Harlemlakers Mannen U18 1Van Zweedenhal


629 - Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie - 3e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
629-358321-04-201816:00Harlemlakers Mannen U18 2HBC Mannen U18 1Calandhal Hal 1


185 - Mannen U20 Landelijk - Mannen U20 2e Divisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
185-507221-04-201815:00HBV The Jumpers Mannen U20 1Harlemlakers Mannen U20 1't Zandje


624 - Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie - 3e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
624-342321-04-201816:00D.W.V.** Mannen U22 1Harlemlakers Mannen U22 1De Weeren


47 - Mannen U24 Landelijk - Dutch Talent League A
NummerDatumTijdThuisUitHal
47-1000922-04-201813:00Rotterdam Basketbal Mannen U24 1Harlemlakers Mannen U24 1Sporthal De Lijster


80 - Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
80-11422-04-201811:00U.S. Vrouwen Senioren 5Harlemlakers Vrouwen Senioren 1Amstelcampushal


Vorige pagina   Help   Wedstrijdschema per Club   Wedstrijd menu   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF