Wedstrijdschema per club.



Wedstrijdschema voor Lokomotief per 2018-01-23
Seizoen 2017-2018

770 - Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 3e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
770-1140727-01-201813:15Bouncers Basketball Gemengd U10 1Lokomotief Gemengd U10 1De Duikelaar


772 - Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHal
772-1143728-01-201814:00CobraNova Gemengd U10 3Lokomotief Gemengd U10 2Forum Kwadraat


755 - Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - 3e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHal
755-760428-01-201815:15Lokomotief Gemengd U12 2BS Leiden Vrouwen U12 1Van Zweedenhal


758 - Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHal
758-1113527-01-201815:00Forwodians Gemengd U12 2Lokomotief Gemengd U12 3De Schans


92 - Mannen Senioren Landelijk - Mannen Senioren 2e Divisie C
NummerDatumTijdThuisUitHal
92-543727-01-201821:00D.B.V. Rowic Mannen Senioren 1Lokomotief Mannen Senioren 2Sportboulevard


32 - Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHal
32-151527-01-201820:45Lokomotief Mannen Senioren 3SV Argon Mannen Senioren 1Van Zweedenhal


40 - Mannen Senioren Afdeling - 3e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHal
40-389227-01-201817:00Lokomotief Mannen Senioren 4Punch Mannen Senioren 5Van Zweedenhal


108 - Mannen U12 Landelijk - Mannen U12 2e Divisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
108-431327-01-201813:30Lokomotief Mannen U12 1Rotterdam Basketbal Mannen U12 1Van Zweedenhal


58 - Mannen U14 Landelijk - Mannen U14 Eredivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
58-626228-01-201814:00BC APOLLO Amsterdam Mannen U14 1Lokomotief Mannen U14 1Apollohal


56 - Mannen U16 Landelijk - Mannen U16 Eredivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
56-368726-01-201820:00Lokomotief Mannen U16 1New Heroes Mannen U16 1Van Zweedenhal


706 - Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - 2e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHal
706-1024327-01-201811:45Lokomotief Mannen U16 2HBV The Jumpers Mannen U16 1Van Zweedenhal


54 - Mannen U18 Landelijk - Mannen U18 Eredivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
54-321027-01-201818:45Lokomotief Mannen U18 1Donar Mannen U18 1Van Zweedenhal


200 - Mannen U22 Landelijk - Mannen U22 2e Divisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
200-610227-01-201814:00Quick Runners Mannen U22 1Lokomotief Mannen U22 1Sporthal Wolfskamer


49 - Vrouwen Senioren Landelijk - Vrouwen Senioren Promotiedivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
49-403527-01-201819:00Springfield Vrouwen Senioren 1Lokomotief Vrouwen Senioren 1De Run


242 - Vrouwen Senioren Afdeling - 2e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHal
242-220128-01-201818:00MSV Basketbal Vrouwen Senioren 1Lokomotief Vrouwen Senioren 2Sportpark Duinwetering


741 - Vrouwen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - 2e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHal
741-1079328-01-201819:00Lokomotief Vrouwen U16 1Zoebas Vrouwen U16 1Van Zweedenhal


52 - Vrouwen U20 Landelijk - Vrouwen U20 Eredivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
52-566428-01-201817:00Lokomotief Vrouwen U20 1Dozy BV Den Helder Vrouwen U20 1Van Zweedenhal


291 - Vrouwen U22 Afdeling - 1e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
291-538527-01-201815:30Lokomotief Vrouwen U20 2Hurricanes Vrouwen U22 1Van Zweedenhal