Wedstrijdschema per club.


Club:
Seizoen:
Datum:
Schema voor komende:
Opties: Hele poule
Hele seizoen
Aflopend
Niet groeperen op poule
Alleen thuiswedstrijden

Wedstrijdschema voor Harlemlakers per 2018-12-12
Seizoen 2018-2019

1134 - Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1134-227215-12-201810:00Harlemlakers Gemengd U14 2Alkm.Guardians Gemengd U14 1Calandhal Hal 1


1034 - Mannen Senioren Landelijk - Mannen Senioren Promotiedivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1034-59015-12-201816:00Harlemlakers Mannen Senioren 1CobraNova Mannen Senioren 1Calandhal Hal 2


1027 - Mannen Senioren Landelijk - Mannen Senioren 2e Divisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1027-57715-12-201814:00Harlemlakers Mannen Senioren 2CobraNova Mannen Senioren 2Calandhal Hal 1


1129 - Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1129-60415-12-201816:00Harlemlakers Mannen Senioren 3The Challengers Mannen Senioren 1Calandhal Hal 1


1130 - Mannen Senioren Afdeling - 3e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1130-11515-12-201818:00BC APOLLO Amsterdam Mannen Senioren 3Harlemlakers Mannen Senioren 4Apollohal


1131 - Mannen Senioren Afdeling - 5e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHal
1131-100115-12-201812:00Harlemlakers Mannen Senioren 5BV Aalsmeer Mannen Senioren 3Calandhal Hal 1


1016 - Mannen U14 Landelijk - Mannen U14 2e Divisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1016-207815-12-201810:00Harlemlakers Mannen U14 1Marathon Mannen U14 1Calandhal Hal 1


1037 - Mannen U16 Landelijk - Mannen U16 Eredivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1037-185015-12-201813:30Harlemlakers Mannen U16 1Landstede Basketbal Mannen U16 1Calandhal Hal 2


1102 - Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1102-211115-12-201814:00AMVJ-Amsterdam Mannen U16 1Harlemlakers Mannen U16 2Ookmeer


1036 - Mannen U18 Landelijk - Mannen U18 Eredivisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1036-140316-12-201816:00BC APOLLO Amsterdam Mannen U18 1Harlemlakers Mannen U18 1Apollohal


1113 - Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1113-183515-12-201819:15BC Triple Threat Mannen U18 3Harlemlakers Mannen U18 2Spaarnehal


1665 - Mannen U22 Landelijk - Mannen U21 Dutch Talent League A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1665-383014-12-201821:00Harlemlakers M21 1 Mannen U22 1Zorg en Zekerheid Leiden M21 1 Mannen U22 1Calandhal Hal 2


1045 - Mannen U22 Landelijk - Mannen U22 2e Divisie A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1045-377415-12-201812:00Harlemlakers Mannen U22 2BV Arrows Mannen U22 1Calandhal Hal 1


1110 - Mannen U22 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1110-306216-12-201814:00BC APOLLO Amsterdam Mannen U20 3Harlemlakers Mannen U22 3Apollohal


1112 - Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1112-125715-12-201814:00Harlemlakers Vrouwen Senioren 1K.T.C. Vrouwen Senioren 1Calandhal Hal 1
1112-323515-12-201819:00Wiringherlant Vrouwen Senioren 1Harlemlakers Vrouwen Senioren 2Zuiderzeehal
1112-133118-12-201819:30Harlemlakers Vrouwen Senioren 1Alkm.Guardians Vrouwen Senioren 2Calandhal Hal 1


1112 - Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHal
1112-125715-12-201814:00Harlemlakers Vrouwen Senioren 1K.T.C. Vrouwen Senioren 1Calandhal Hal 1
1112-323515-12-201819:00Wiringherlant Vrouwen Senioren 1Harlemlakers Vrouwen Senioren 2Zuiderzeehal
1112-133118-12-201819:30Harlemlakers Vrouwen Senioren 1Alkm.Guardians Vrouwen Senioren 2Calandhal Hal 1


Vorige pagina   Help   Wedstrijdschema per Club   Wedstrijd menu   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF