Wedstrijd uitslagen.



Uitslagen in rode, schuine letters zijn niet officieel bevestigd door de NBB

Uitslagen van 1433 - Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e Klasse B
NummerDatumTijdThuisUitHalUitslag
1433-EA14-01-201712:00Lokomotief Gemengd U10 2DAS Gemengd U10 3Van Zweedenhal30 - 32
1433-DF14-01-201718:30BV Oegstgeest Gemengd U10 1Solar systemen-Grasshoppers Gemengd U10 3Sporthal De Cuyl54 - 18
1433-AF21-01-201709:30DAS Gemengd U10 3Solar systemen-Grasshoppers Gemengd U10 3Brasserskade33 - 18
1433-CD22-01-201712:00New Stars Gemengd U10 1BV Oegstgeest Gemengd U10 1Sporthal De Waterlelie33 - 29
1433-BE22-01-201713:00BS Leiden Gemengd U10 3Lokomotief Gemengd U10 2Sportzaal Houtkwartier30 - 23
1433-AB28-01-201709:30DAS Gemengd U10 3BS Leiden Gemengd U10 3Brasserskade21 - 26
1433-FC28-01-201709:45Solar systemen-Grasshoppers Gemengd U10 3New Stars Gemengd U10 1Cleyn Duin20 - 53
1433-ED29-01-201715:00Lokomotief Gemengd U10 2BV Oegstgeest Gemengd U10 1Van Zweedenhal39 - 50
1433-BF04-02-201710:00BS Leiden Gemengd U10 3Solar systemen-Grasshoppers Gemengd U10 3Sportzaal Houtkwartier40 - 27
1433-FB11-02-201709:30Solar systemen-Grasshoppers Gemengd U10 3BS Leiden Gemengd U10 3Cleyn Duin15 - 26
1433-EC11-02-201711:30Lokomotief Gemengd U10 2New Stars Gemengd U10 1Van Zweedenhal34 - 27
1433-DA12-02-201710:30BV Oegstgeest Gemengd U10 1DAS Gemengd U10 3Sporthal De Cuyl24 - 25
1433-FA13-02-201700:00Solar systemen-Grasshoppers Gemengd U10 3DAS Gemengd U10 3Cleyn Duin0 - 20
1433-DB19-02-201710:30BV Oegstgeest Gemengd U10 1BS Leiden Gemengd U10 3Sporthal De Cuyl43 - 31
1433-CB25-02-201713:00New Stars Gemengd U10 1BS Leiden Gemengd U10 3Sporthal De Waterlelie32 - 8
1433-EF04-03-201712:00Lokomotief Gemengd U10 2Solar systemen-Grasshoppers Gemengd U10 3Van Zweedenhal24 - 26
1433-CA05-03-201713:45New Stars Gemengd U10 1DAS Gemengd U10 3Sporthal De Waterlelie47 - 22
1433-AE11-03-201709:30DAS Gemengd U10 3Lokomotief Gemengd U10 2Brasserskade31 - 28
1433-BC11-03-201711:00BS Leiden Gemengd U10 3New Stars Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier16 - 53
1433-FD11-03-201713:00Solar systemen-Grasshoppers Gemengd U10 3BV Oegstgeest Gemengd U10 1Cleyn Duin32 - 37
1433-CF18-03-201710:00New Stars Gemengd U10 1Solar systemen-Grasshoppers Gemengd U10 3Sporthal De Waterlelie35 - 19
1433-DE19-03-201710:30BV Oegstgeest Gemengd U10 1Lokomotief Gemengd U10 2Sporthal De Cuyl43 - 17
1433-BA19-03-201711:00BS Leiden Gemengd U10 3DAS Gemengd U10 3Sportzaal Houtkwartier38 - 33
1433-AC25-03-201709:30DAS Gemengd U10 3New Stars Gemengd U10 1Brasserskade18 - 41
1433-FE25-03-201709:30Solar systemen-Grasshoppers Gemengd U10 3Lokomotief Gemengd U10 2Cleyn Duin22 - 30
1433-BD26-03-201713:00BS Leiden Gemengd U10 3BV Oegstgeest Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier45 - 36
1433-EB01-04-201712:00Lokomotief Gemengd U10 2BS Leiden Gemengd U10 3Van Zweedenhal28 - 41
1433-DC01-04-201713:30BV Oegstgeest Gemengd U10 1New Stars Gemengd U10 1Sporthal De Cuyl51 - 45
1433-AD08-04-201709:30DAS Gemengd U10 3BV Oegstgeest Gemengd U10 1Brasserskade26 - 52
1433-CE09-04-201712:00New Stars Gemengd U10 1Lokomotief Gemengd U10 2Sporthal De Waterlelie30 - 24


Statistieken
30 wedstrijden in het schema
-ThuisUitTotaal
Gewonnen161430
Gelijk000
Punten:9349171851
Punt/Wedstrijd61.70


Standen van deze competitie

Aan dit wedstrijdschema kunnen geen rechten worden ontleend
Schema's worden dagelijks bijgewerkt vanuit Sportlink
Controleer bij twijfel altijd de Basketball.nl app of bij uw wedstrijdsecretaris of competitieleider of er nog wijzigingen zijn