Wedstrijd uitslagen.


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Opties: Geen Alleen schema Alleen speelweekend

Uitslagen in rode, schuine letters zijn niet officieel bevestigd door de NBB

Uitslagen van 2549 - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse A
NummerDatumTijdThuisUitHalUitslag
2549-1156007-09-201911:00DAS Gemengd U10 1Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 1Sporthal SC Delfland42 - 16
2549-27614-09-201909:30Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 2BS Leiden Gemengd U10 1Cleyn Duin2 - 52
2549-114-09-201909:45Forwodians Gemengd U10 1Lokomotief Gemengd U10 1De Schans2 - 52
2549-32514-09-201910:30BS Leiden Gemengd U10 2HBV The Jumpers Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier23 - 66
2549-814-09-201911:15Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 1Zoebas Gemengd U10 1Cleyn Duin20 - 42
2549-37814-09-201913:00Hurricanes Gemengd U10 1Waterdragers Gemengd U10 1Den Oert6 - 56
2549-314-09-201914:00CobraNova Gemengd U10 1BC Utrecht Cangeroes Gemengd U10 1Forum Kwadraat2 - 52
2549-63014-09-201917:00MSV basketbal Gemengd U10 1DAS Gemengd U10 1Sportpark Duinwetering39 - 31
2549-38921-09-201910:30BS Leiden Gemengd U10 1Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier61 - 14
2549-40021-09-201912:00HBV The Jumpers Gemengd U10 1CobraNova Gemengd U10 1't Zandje29 - 24
2549-63521-09-201912:00Lokomotief Gemengd U10 1Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 2Van Zweedenhal56 - 6
2549-58621-09-201914:00Waterdragers Gemengd U10 1Forwodians Gemengd U10 1Parkzoomhal48 - 20
2549-31022-09-201912:15BC Utrecht Cangeroes Gemengd U10 1MSV basketbal Gemengd U10 1Sporthal Lunetten62 - 12
2549-28122-09-201914:00Zoebas Gemengd U10 1BS Leiden Gemengd U10 2Noordhove61 - 9
2549-41128-09-201909:30Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 1Lokomotief Gemengd U10 1Cleyn Duin17 - 46
2549-27028-09-201911:00DAS Gemengd U10 1Waterdragers Gemengd U10 1Sporthal SC Delfland33 - 10
2549-9428-09-201911:15Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 2Forwodians Gemengd U10 1Cleyn Duin40 - 35
2549-35528-09-201913:45CobraNova Gemengd U10 1Zoebas Gemengd U10 1Forum Kwadraat13 - 65
2549-11429-09-201911:00BS Leiden Gemengd U10 2BS Leiden Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier6 - 57
2549-229-09-201912:00Hurricanes Gemengd U10 1BC Utrecht Cangeroes Gemengd U10 1Den Oert2 - 53
2549-23129-09-201913:00MSV basketbal Gemengd U10 1HBV The Jumpers Gemengd U10 1Sportpark Duinwetering56 - 48
2549-25105-10-201909:45Forwodians Gemengd U10 1Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 1De Schans12 - 63
2549-36905-10-201911:00Zoebas Gemengd U10 1MSV basketbal Gemengd U10 1Noordhove59 - 35
2549-10605-10-201911:45Lokomotief Gemengd U10 1BS Leiden Gemengd U10 2Van Zweedenhal63 - 18
2549-39405-10-201912:00HBV The Jumpers Gemengd U10 1Hurricanes Gemengd U10 1't Zandje54 - 14
2549-22405-10-201914:00Waterdragers Gemengd U10 1Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 2Parkzoomhal42 - 13
2549-9705-10-201914:30BS Leiden Gemengd U10 1CobraNova Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier61 - 10
2549-50806-10-201911:00BC Utrecht Cangeroes Gemengd U10 1DAS Gemengd U10 1Sporthal Lunetten63 - 12
2549-41512-10-201909:30Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 1Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 2Cleyn Duin63 - 13
2549-30612-10-201909:30DAS Gemengd U10 1HBV The Jumpers Gemengd U10 1Sporthal SC Delfland40 - 35
2549-40412-10-201914:00Hurricanes Gemengd U10 1Zoebas Gemengd U10 1Den Oert8 - 57
2549-39712-10-201915:15BC Utrecht Cangeroes Gemengd U10 1Waterdragers Gemengd U10 1Sporthal Lunetten52 - 2
2549-30512-10-201915:45CobraNova Gemengd U10 1Lokomotief Gemengd U10 1Forum Kwadraat36 - 42
2549-46013-10-201911:00BS Leiden Gemengd U10 2Forwodians Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier46 - 26
2549-48213-10-201913:00MSV basketbal Gemengd U10 1BS Leiden Gemengd U10 1Sportpark Duinwetering20 - 70
2549-59419-10-201909:30Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 2BS Leiden Gemengd U10 2Cleyn Duin31 - 45
2549-24119-10-201910:30BS Leiden Gemengd U10 1Hurricanes Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier51 - 1
2549-16319-10-201911:15Forwodians Gemengd U10 1CobraNova Gemengd U10 1De Schans27 - 57
2549-29719-10-201912:00HBV The Jumpers Gemengd U10 1BC Utrecht Cangeroes Gemengd U10 1't Zandje30 - 58
2549-46319-10-201912:15Lokomotief Gemengd U10 1MSV basketbal Gemengd U10 1Van Zweedenhal22 - 51
2549-50019-10-201914:00Waterdragers Gemengd U10 1Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 1Parkzoomhal14 - 46
2549-17320-10-201914:00Zoebas Gemengd U10 1DAS Gemengd U10 1Noordhove52 - 26
2549-16626-10-201911:15BC Utrecht Cangeroes Gemengd U10 1Zoebas Gemengd U10 1Sporthal Lunetten45 - 28
2549-1159726-10-201912:00Hurricanes Gemengd U10 1Lokomotief Gemengd U10 1Den Oert20 - 0
2549-62826-10-201912:30DAS Gemengd U10 1BS Leiden Gemengd U10 1Sporthal SC Delfland38 - 34
2549-1160226-10-201914:00HBV The Jumpers Gemengd U10 1Waterdragers Gemengd U10 1't Zandje20 - 0
2549-9326-10-201914:00CobraNova Gemengd U10 1Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 2Forum Kwadraat60 - 20
2549-54226-10-201914:30BS Leiden Gemengd U10 2Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier36 - 40
2549-45226-10-201917:00MSV basketbal Gemengd U10 1Forwodians Gemengd U10 1Sportpark Duinwetering60 - 10
2549-8502-11-201909:30Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 1CobraNova Gemengd U10 1Cleyn Duin57 - 35
2549-43102-11-201909:45Forwodians Gemengd U10 1Hurricanes Gemengd U10 1De Schans45 - 38
2549-33902-11-201911:15Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 2MSV basketbal Gemengd U10 1Cleyn Duin21 - 71
2549-6802-11-201912:00Lokomotief Gemengd U10 1DAS Gemengd U10 1Van Zweedenhal37 - 34
2549-59302-11-201912:30Zoebas Gemengd U10 1HBV The Jumpers Gemengd U10 1Noordhove49 - 16
2549-28002-11-201914:00Waterdragers Gemengd U10 1BS Leiden Gemengd U10 2Parkzoomhal26 - 36
2549-49303-11-201915:00BS Leiden Gemengd U10 1BC Utrecht Cangeroes Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier43 - 39
2549-51409-11-201910:00Hurricanes Gemengd U10 1Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 2Den Oert29 - 51
2549-22009-11-201912:00HBV The Jumpers Gemengd U10 1BS Leiden Gemengd U10 1't Zandje24 - 71
2549-57609-11-201913:00DAS Gemengd U10 1Forwodians Gemengd U10 1Sporthal SC Delfland62 - 12
2549-15509-11-201915:45CobraNova Gemengd U10 1BS Leiden Gemengd U10 2Forum Kwadraat23 - 29
2549-14909-11-201918:00MSV basketbal Gemengd U10 1Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 1Sportpark Duinwetering52 - 22
2549-32110-11-201911:00BC Utrecht Cangeroes Gemengd U10 1Lokomotief Gemengd U10 1Sporthal Lunetten47 - 17
2549-19510-11-201914:00Zoebas Gemengd U10 1Waterdragers Gemengd U10 1Noordhove52 - 2
2549-62016-11-201909:30Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 1Hurricanes Gemengd U10 1Cleyn Duin58 - 8
2549-53716-11-201909:45Forwodians Gemengd U10 1BC Utrecht Cangeroes Gemengd U10 1De Schans2 - 52
2549-4216-11-201910:30BS Leiden Gemengd U10 2MSV basketbal Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier18 - 72
2549-53016-11-201911:30Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 2DAS Gemengd U10 1Cleyn Duin23 - 71
2549-43316-11-201914:00Waterdragers Gemengd U10 1CobraNova Gemengd U10 1Parkzoomhal15 - 28
2549-45717-11-201915:00BS Leiden Gemengd U10 1Zoebas Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier50 - 30
2549-31917-11-201915:00Lokomotief Gemengd U10 1HBV The Jumpers Gemengd U10 1Van Zweedenhal61 - 29
2549-5123-11-201910:30Hurricanes Gemengd U10 1BS Leiden Gemengd U10 2Den Oert6 - 56
2549-38323-11-201911:00Zoebas Gemengd U10 1Lokomotief Gemengd U10 1Noordhove58 - 31
2549-19923-11-201912:00HBV The Jumpers Gemengd U10 1Forwodians Gemengd U10 1't Zandje55 - 12
2549-44123-11-201915:00MSV basketbal Gemengd U10 1CobraNova Gemengd U10 1Sportpark Duinwetering45 - 32
2549-17923-11-201915:15BC Utrecht Cangeroes Gemengd U10 1Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 2Sporthal Lunetten54 - 4
2549-1162224-11-201915:00BS Leiden Gemengd U10 1Waterdragers Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier20 - 0
2549-16101-12-201916:00DAS Gemengd U10 1Hurricanes Gemengd U10 1Sporthal SC Delfland57 - 7
2549-57207-12-201909:30Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 1BC Utrecht Cangeroes Gemengd U10 1Cleyn Duin24 - 46
2549-63607-12-201909:45Forwodians Gemengd U10 1Zoebas Gemengd U10 1De Schans7 - 57
2549-27907-12-201910:30BS Leiden Gemengd U10 2DAS Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier22 - 51
2549-45607-12-201911:30Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 2HBV The Jumpers Gemengd U10 1Cleyn Duin24 - 74
2549-47307-12-201912:00Lokomotief Gemengd U10 1BS Leiden Gemengd U10 1Van Zweedenhal19 - 69
2549-1007-12-201914:00CobraNova Gemengd U10 1Hurricanes Gemengd U10 1Forum Kwadraat54 - 4
2549-38507-12-201916:00Waterdragers Gemengd U10 1MSV basketbal Gemengd U10 1Parkzoomhal17 - 67
2549-61014-12-201909:30DAS Gemengd U10 1CobraNova Gemengd U10 1Sporthal SC Delfland37 - 26
2549-62314-12-201910:45Zoebas Gemengd U10 1Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 2Noordhove70 - 19
2549-17514-12-201912:00Lokomotief Gemengd U10 1Waterdragers Gemengd U10 1Van Zweedenhal87 - 16
2549-6314-12-201914:00HBV The Jumpers Gemengd U10 1Sportiff Company Grasshoppers Gemengd U10 1't Zandje75 - 30
2549-1410214-12-201918:00MSV basketbal Gemengd U10 1Hurricanes Gemengd U10 1Sportpark Duinwetering20 - 0
2549-14115-12-201913:00BC Utrecht Cangeroes Gemengd U10 1BS Leiden Gemengd U10 2Sporthal Lunetten70 - 19
2549-30815-12-201915:00BS Leiden Gemengd U10 1Forwodians Gemengd U10 1Sportzaal Houtkwartier100 - 6


Statistieken
91 wedstrijden in het schema
-ThuisUitTotaal
Gewonnen553691
Gelijk000
Punten:346029816441
Punt/Wedstrijd70.78


Standen van deze competitie

Aan dit wedstrijdschema kunnen geen rechten worden ontleend
Schema's worden dagelijks bijgewerkt vanuit Sportlink
Controleer bij twijfel altijd de Basketball.nl app of bij uw wedstrijdsecretaris of competitieleider of er nog wijzigingen zijn

Vorige pagina   Help   Uitslag   Uitslagen en standen menu   iCalendar   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML