Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2018-2019
Nummer:5114-4075
Wedstrijd:Keijser Capital Martini Sparks VSE 1 - Dozy BV Den Helder VSE 1
Datum:09-02-2019 19:00
Sporthal:Scharlakenhof
Uitslag:43 - 105
Scheidsrechter:Richard Walst
Scheidsrechter:Rizgar Abdullah
Scheidsrechter:Saskia Warmerdam


Keijser Capital Martini Sparks VSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
9Kim Keijzer34100n/a
10Marit Siersema4202450.0 %
12Bente van Beers6202450.0 %
13Melissa 't Jong13201250.0 %
16Kirsten Simpson210020.0 %
Totaal: 52811151241.7 %


Dozy BV Den Helder VSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
5Janiek van Veen81200n/a
6Leonie Plagmeijer43000n/a
7Linda van Schaik6211250.0 %
8Amber Lewakabessy8402450.0 %
9Agnes van Steijn640010.0 %
11Maaike Klein123022100.0 %
12Britt Zappeij2331010.0 %
14Zoe Slagter11005771.4 %
15Sanne van Poelgeest102000n/a
17Sarah Curran172011100.0 %
Totaal: 10105244111861.1 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen112
Verloren8614
Gelijk000
Gespeeld16


Cumulatief Keijser Capital Martini Sparks VSE 1 t/m 2019-02-09 thuiswedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Bente van Beers8253.13182.2523650.0
Jay-Eliza Burgos6508.3371.171111478.6
Carmen Dijkhuis5163.2010.20022100.0
Melissa 't Jong6386.33142.33191560.0
Asa Kantebeen7547.71192.71661442.9
Kim Keijzer7182.57121.7131333.3
Lola Keijzer300.0020.670020.0
Roos Koopmans7192.71121.71071258.3
Demi Mulder4184.5051.2502366.7
Marit Siersema8648.00192.389132259.1
Kirsten Simpson8678.38121.502233369.7
Ires van der Wal362.0010.330010.0
Totaal72 (9)43948.7812213.56247712760.6 %
Tegenstander79 (9)67775.2213815.33347711765.8 %


Cumulatief Keijser Capital Martini Sparks VSE 1 t/m 2019-02-09 uitwedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Bente van Beers6213.50132.1701250.0
Jay-Eliza Burgos6467.67111.831111957.9
Carmen Dijkhuis691.5061.00300n/a
M. Hare100.0000.00000n/a
Melissa 't Jong4123.0082.0002540.0
Asa Kantebeen6498.17183.006192673.1
Kim Keijzer5112.2051.00300n/a
Lola Keijzer231.5010.50100n/a
Roos Koopmans6203.3330.50151338.5
Demi Mulder561.2010.20022100.0
Marit Siersema67813.00111.8317132454.2
Kirsten Simpson6538.83162.672192867.9
Ires van der Wal331.0000.00011100.0
Totaal62 (7)40357.579313.29347312060.8 %
Tegenstander61 (7)52174.4312117.2937679570.5 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON