Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2012-2013
Nummer:4673-BH
Wedstrijd:Volic MSE 2 - Ceres MSE 1
Datum:16-03-2013 16:00
Sporthal:Putter-Eng
Uitslag:59 - 44
Scheidsrechter:Geurt Kleijer
Scheidsrechter:Wendy Brons


Volic MSE 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Alex Bos400010.0 %
-Eric Carbijn200020.0 %
-Patrick van Dompseler02000n/a
-Martin Hulst630040.0 %
-Bart Janssen850040.0 %
-Bert Kleijnsma43000n/a
-Kevin Kleyer23021250.0 %
-Zeger van Pelt10402540.0 %
Totaal: 85717231816.7 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen7310
Verloren257
Gelijk000
Gespeeld17


Cumulatief Volic MSE 2 t/m 2013-03-16 gewonnen wedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Alex Bos5438.6061.20231225.0
Gert-Jan Bos3258.3393.0003475.0
Eric Carbijn7223.1460.8602728.6
Jorik Dekker2168.0052.5011616.7
Patrick van Dompseler7142.00121.710020.0
Jorian van Emous188.0022.0013650.0
Martin Hulst9657.22242.674112347.8
Bart Janssen1012212.20343.40082828.6
Bert Kleijnsma10313.10141.4001250.0
Kevin Kleyer23015.0000.0022540.0
Jonnie Leutscher45914.7561.5023742.9
Zeger van Pelt57414.80132.60081361.5
Klaas-Jan Wallet23316.5042.000132065.0
Hilbert Ykema9697.67161.7803650.0
Totaal76 (10)61361.3015115.10126114143.3 %
Tegenstander0 (10)46046.0000.00000n/a


Cumulatief Volic MSE 2 t/m 2013-03-16 verloren wedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Alex Bos3227.3362.0013475.0
Gert-Jan Bos155.0055.0001250.0
Laurens van den Brink122.0000.00000n/a
Eric Carbijn5234.6081.60100n/a
Jorik Dekker11919.0011.0003560.0
Patrick van Dompseler4153.7592.251040.0
Jorian van Emous2157.5063.00233100.0
Martin Hulst6528.67183.0022825.0
Bart Janssen6579.50172.83073122.6
Bert Kleijnsma7223.14101.43022100.0
Jonnie Leutscher34816.00103.3304666.7
Zeger van Pelt44010.00102.50171258.3
Hilbert Ykema7628.8671.000101758.8
Totaal50 (7)38254.5710715.298429444.7 %
Tegenstander0 (7)50872.5700.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON