Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2007-2008
Nummer:RHOB-EG
Wedstrijd:BC LIESHOUT MSE 1 - BC Kimbria MSE 2
Datum:26-01-2008 20:15
Sporthal:De Klumper
Uitslag:81 - 75
Scheidsrechter:Joris van de Veerdonk
Scheidsrechter:Leon van Pelt


BC LIESHOUT MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
5Jaap van den Broek75011100.0 %
6Thijs van den Berg193122100.0 %
7Marc Heywegen12222540.0 %
8Mark Timmers01000n/a
9Joost Brouwers410010.0 %
10Lalith Henkelman50100n/a
11Glen Kemps01000n/a
12Mark Pennings102000n/a
14Patrick Roijackers24000n/a
15Ronnie Verheijen17303560.0 %
18Rob van Offeren5501520.0 %
Totaal: 118127491947.4 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen5611
Verloren213
Gelijk000
Gespeeld14


Cumulatief BC LIESHOUT MSE 1 t/m 2008-01-26
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Jeroen Thijssen500.0020.40000n/a
Mark Timmers8101.25131.6302825.0
Lalith Henkelman11181.64121.0942825.0
Patrick Roijackers13181.38473.6204944.4
Norbert Trojahn10232.30141.40411100.0
Glen Kemps12252.0880.671101566.7
Marc Heywegen9262.89111.22551145.5
Jaap van den Broek13735.62473.62252321.7
Joost Brouwers11877.91222.004193652.8
Rob van Offeren1314010.77322.466245246.2
Thijs van den Berg1316212.46332.5414426663.6
Ronnie Verheijen1216814.00211.751477562.7
Mark Pennings1319014.62312.3831101376.9
Totaal143 (14)100271.5729320.937217131753.9 %
Tegenstander10 (14)89163.64151.070192770.4 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON