Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2019-2020
Nummer:6413-3923
Competitie:Vrouwen Senioren Landelijk - Women's Basketball League A
Wedstrijd:BC Utrecht Cangeroes VSE 1 - Keijser Capital Martini Sparks VSE 1
Datum:07-03-2020 19:00
Sporthal:Sporthal Lunetten
Uitslag:62 - 79
Scheidsrechter:Jan Goedhart
Scheidsrechter:Arnold Visser
Scheidsrechter:Patrick Spierings


BC Utrecht Cangeroes VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Marit Siersema11:001100n/a100.02150.0000100-2-1.527
3Asa Kantebeen10:007211100.03133.322100.001100075.572
4Charlotte Naus3:000000n/a00n/a00n/a001200-1-1
5Maaike van Zeijl33:001639555.66233.300n/a41311122815.953
6Anouschka Meijer21:00535120.02150.000n/a1003200-1.236
7Lisa Stauffer25:00312150.0300.02150.0010000-1-0.626
8Ginger Schokker9:002111100.000n/a00n/a10000032100
9Kim Bos6:000200n/a100.000n/a000200-3-3.5
10Renee Hoveling29:001649555.67228.600n/a22062073.450
11Reza Lagerweij13:0020100.000n/a22100.000110011.353
12Nicole Murugarren17:00623133.33133.34125.023121042.639
14Simone Hoppe23:00419222.200n/a00n/a2201000-0.922
-TEAM00000n/a00n/a00n/a46000000
-Totaal: 12200:006220401742.5 %26726.9 %12758.3 %162851962432243


Keijser Capital Martini Sparks VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Jay-Eliza Burgos24:00628337.500n/a00n/a12021030.838
5Carmen Dijkhuis17:00724375.0100.03133.300020011.155
6Kim Jaasma11:00202150.0200.000n/a020200-1-1.825
8Demi Mulder15:00517228.600n/a3133.3200300-3-1.930
9Meike Koelman20:00605360.0100.0100.021020032.347
10Daniëlle Pruys31:001928337.53266.78787.50313211613.165
12Bente van Beers26:001736350.022100.06583.32210001814.880
13Melissa 't Jong36:001337571.4100.04375.0140211149.167
16Kirsten Simpson20:004022100.0100.000n/a03020041.667
-TEAM00000n/a00n/a00n/a19000000
-Totaal: 9200:007913492551.0 %11436.4 %251768.0 %926218425539.156


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen224
Verloren101323
Gelijk000
Gespeeld27


Cumulatief Keijser Capital Martini Sparks VSE 1 t/m 2020-03-07
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Bente van Beers4307.50153.75171163.6
Jay-Eliza Burgos4112.75123.0012450.0
Carmen Dijkhuis4174.2582.00071070.0
Kim Jaasma4399.7541.005101190.9
Melissa 't Jong4215.25123.00051145.5
Meike Koelman4215.2551.25144100.0
Demi Mulder4307.5071.7502540.0
Daniëlle Pruys45413.5092.255131586.7
Kirsten Simpson4307.5071.7533560.0
Totaal36 (5)34569.007915.8016537669.7 %
Tegenstander42 (5)32264.407314.6032497565.3 %


Cumulatief Keijser Capital Martini Sparks VSE 1 t/m 2020-03-07
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Bente van Beers22511:0023:131928.73703.181246048.42.73201365.00.59433376.71.5025821071528892220.43129.458.922.2
Jay-Eliza Burgos17347:0020:24774.53452.65903033.31.767228.60.12141178.60.651542572348231650.1917.637.35.83
Carmen Dijkhuis22362:0016:27954.32261.18672943.31.3234823.50.36201365.00.59928371932210690.1942.343.310.94
Kim Jaasma22414:0018:491255.68331.50802936.31.32701724.30.77181688.90.731742591536100670.1634.939.68.53
Melissa 't Jong22731:0033:131516.86552.501496140.92.7710220.00.09542342.61.05347110517431481250.176541.38.33
Meike Koelman22436:0019:491115.05281.27984141.81.8638821.10.3612541.70.231330432830233840.1955.739.311.76
Mar Lamadrid643:007:1020.3310.174125.00.1700n/a0.0000n/a0.00358021060.141.525.03.18
Demi Mulder19333:0017:311276.68261.37933941.92.0524833.30.42452555.61.32112334104281480.1434.446.410.2
Daniëlle Pruys21639:0030:2522010.48602.861576239.52.95451431.10.67665481.82.57188810630703061840.29104.447.614.83
Kirsten Simpson22589:0026:461255.68261.18964041.71.8228828.60.36412151.20.95185169845201820.1444.644.07.24
Ires van der Wal120:0020:001212.0033.004250.02.004125.01.007571.45.00123120070.355.954.226.06
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a3680360140000
Totaal196 (27)4425-158958.8537313.8196239441.0 %14.592808128.9 %3.0032020664.4 %7.63200544744166392158299590.22535.757
Tegenstander219 (22)4424-155570.6834815.8281937846.2 %17.1852617232.7 %7.8238726869.3 %12.182655778422023462035615980.361308.951


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON