Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2016-2017
Nummer:3290-CD
Wedstrijd:The Black Eagles M16 1 - CBV Binnenland M16 1
Datum:05-11-2016 14:30
Sporthal:De Hazelaar
Uitslag:48 - 40
Scheidsrechter:Biagio Dauria
Scheidsrechter:Freek van de Veerdonk


The Black Eagles M16 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Cas Latten9403650.0 %
5Victor Konings8102450.0 %
6Nino Lingg000020.0 %
7Tijn van Schijndel00000n/a
8Thom Rijshouwer7301250.0 %
9Max de Bruijn00000n/a
10Rick Langenhuijsen52011100.0 %
11Miguel Galvan63000n/a
12Robin van de Elzen1101250.0 %
13Casper Rademaker8202450.0 %
14Quinten Panday41000n/a
Totaal: 1148170102147.6 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen325
Verloren101
Gelijk000
Gespeeld6


Cumulatief The Black Eagles M16 1 t/m 2016-11-05
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Max de Bruijn300.0020.67000n/a
Robin van de Elzen3227.3341.3302450.0
Evelien Fluitsma155.0011.0001333.3
Miguel Galvan3144.67103.33000n/a
Victor Konings3165.3331.0002728.6
Rick Langenhuijsen33812.6731.00061060.0
Cas Latten3124.00103.3304850.0
Nino Lingg3237.6720.67211010.0
Quinten Panday34414.6731.0002540.0
Casper Rademaker284.0031.5002450.0
Thom Rijshouwer33511.6762.0023475.0
Tijn van Schijndel300.0020.670020.0
Totaal33 (6)44674.33498.174235740.4 %
Tegenstander0 (6)35058.3300.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON