Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2016-2017
Nummer:3290-CI
Wedstrijd:The Black Eagles M16 1 - CobraNova M16 1
Datum:08-04-2017 13:45
Sporthal:De Hazelaar
Uitslag:82 - 88
Scheidsrechter:Arjan van de WIJGERT
Scheidsrechter:Marloes van Helvoort


The Black Eagles M16 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Cas Latten420020.0 %
5Victor Konings23323742.9 %
6Nino Lingg00000n/a
7Tijn van Schijndel02000n/a
8Thom Rijshouwer26331250.0 %
9Max de Bruijn23000n/a
11Miguel Galvan9323475.0 %
14Quinten Panday182222100.0 %
15Evelien Fluitsma00000n/a
Totaal: 98218991752.9 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen6612
Verloren5510
Gelijk000
Gespeeld22


Cumulatief The Black Eagles M16 1 t/m 2017-04-08
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Max de Bruijn10171.70121.20100n/a
Robin van de Elzen9819.00141.56091560.0
Evelien Fluitsma471.7530.7501333.3
Miguel Galvan10737.30282.804112250.0
Victor Konings10828.20121.20371838.9
Rick Langenhuijsen910411.56131.44191560.0
Cas Latten10494.90202.00161442.9
Nino Lingg10525.20161.60331915.8
Quinten Panday1012612.60141.40481457.1
Casper Rademaker4328.0092.2524944.4
Thom Rijshouwer912013.33212.3397977.8
Tijn van Schijndel10101.00101.000020.0
Totaal105 (22)161773.501727.82286514046.4 %
Tegenstander0 (22)144965.8600.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON