Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2017-2018
Nummer:1025-6554
Wedstrijd:Basketbal Academie Limburg M24 1 - Landstede Hammers M24 1
Datum:19-04-2018 20:00
Sporthal:Boshoven
Uitslag:86 - 54
Scheidsrechter:Jan Theo Zorgdrager
Scheidsrechter:Joris Lamerikx
Scheidsrechter:Sylwia Zbikowska


Basketbal Academie Limburg M24 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Robin van Heukelom50000n/a
5Roel van Overbeek100000n/a
7Kamiel Hamers20000n/a
7Jules Schild200000n/a
8Jan Gijsen40000n/a
9Sam van Dijk130000n/a
12Wietze Nossek110000n/a
13Daan Rosenmuller80000n/a
14Kevin Verhallen20000n/a
15Yarick Brussen100000n/a
15Djofr van der Schans10000n/a
Totaal: 11860000n/a


Landstede Hammers M24 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Max Molijn30000n/a
7Jerom Oude Aarninkhof120000n/a
8Elay Wirjo30000n/a
9Bart van Schaik170000n/a
11Nesta Agasi150000n/a
14Jonas Visser40000n/a
Totaal: 6540000n/a


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen9514
Verloren2810
Gelijk000
Gespeeld24


Cumulatief Landstede Hammers M24 1 t/m 2018-04-19
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Nesta Agasi5479.4030.60031225.0
Deran Akdeniz2115.5031.50100n/a
Keime Helfrich12121.0000.00000n/a
Leon Mensink3186.0041.33300n/a
Max Molijn5112.2030.60000n/a
Justus Nassi372.3300.00000n/a
Jerom Oude Aarninkhof5418.2091.8012366.7
Roy van der Schaaf341.3300.0001250.0
Bart van Schaik59719.4030.6093475.0
Jonas Visser5357.0051.000020.0
Freek Vos166.0000.0002450.0
Elay Wirjo33311.0020.67211100.0
Totaal41 (24)175072.92321.3316122842.9 %
Tegenstander73 (24)159666.50371.549243863.2 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON