Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2018-2019
Nummer:3292-3674
Wedstrijd:Landstede Hammers MSE 1 - Feyenoord Basketball MSE 1
Datum:20-01-2019 14:00
Sporthal:Topsporthal Centre Court
Uitslag:90 - 64
Scheidsrechter:Nico Zwiep
Scheidsrechter:Jasper Zeinstra
Scheidsrechter:John van Dam


Landstede Hammers MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
5Sherron Dorsey-Walker3415122100.09333.322100.00101301210.363.1
7Nigel van Oostrum25825240.04125.011100.0441020138.542.4
9Mike Schilder2210233100.04125.011100.0044210149.867.2
10Kaza Kajami-Keane311925120.06466.755100.00524902518.372
11Kevin Bleeker15516233.3300.011100.024222173.826.5
12Ralf de Pagter23744375.0100.011100.0343000159.464.3
14Olaf Schaftenaar1302100.0400.000n/a12213020.10
16Freek Vos10633266.700n/a3266.710000053.869.4
42Noah Dahlman2720012975.000n/a22100.0340150282177.6
-TEAM00000n/a00n/a00n/a01000000
-Totaal: 92009017412458.5 %31929.0 %161593.8 %142914112511218557


Feyenoord Basketball MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Robert Krabbendam15423266.700n/a00n/a13010062.566.7
3Sam van Dijk28546116.711100.000n/a100420-1-2.635.7
4Justin Gordon301148225.04250.02150.0281311125.442.7
7Emanuele Montaguti123100n/a11100.000n/a000400-1-1.7150
8Trevor Setty331125120.06350.000n/a14121095.750
9Ties Theeuwkens219322100.03133.33266.701030042.471.2
10Michael Kok203211100.0400.02150.000003010.825.5
11Jeroen van de List281818787.58112.511100.01401201611.954.7
13Rens van Ravensteijn1302100.000n/a00n/a010100-1-2.20
-TEAM00000n/a00n/a00n/a14000000
-Totaal: 92006421341647.1 %27933.3 %8562.5 %725219914522.250


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen224
Verloren8816
Gelijk000
Gespeeld20


Cumulatief Feyenoord Basketball MSE 1 t/m 2019-01-20
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
LaShard Anderson39230.673812.6782.67281346.44.337114.30.3311981.83.00013133761310.3419.947.79.93
Otmar Creebsburg5275.4000.0020.40200.00.00300.00.0000n/a0.000001110-4-0.15-3.60.0-6.4
Sam van Dijk1652732.9416210.13261.63714157.72.56522140.41.31211781.01.0611314225455401730.33123.561.312.17
Justin Gordon1959631.3734618.21472.472039948.85.21883034.11.58785874.43.0547131178325431143650.61248.853.222.48
Michael Kok1842723.721005.56432.39421433.30.78632031.71.11271244.40.671038481040422760.1836.142.83.66
Robert Krabbendam1832317.94884.89271.50693956.52.17400.00.00181055.60.561968874112031490.4681.354.413.2
Pavle Latinovic3134.3310.3300.00100.00.00200.00.002150.00.330002300-4-0.31-2.512.9-10.41
Jeroen van de List49724.254611.50112.75291551.73.7519526.31.2511100.00.25724310593560.5831.547.521.06
Emanuele Montaguti1518012.00463.07251.6718738.90.4726934.60.609555.60.33414181018201450.2523.748.06.55
Marius Mwendanga22713.5010.5000.00200.00.0000n/a0.002150.00.50000124010.04117.41.5
Rens van Ravensteijn1950326.471507.89472.47552138.21.11802733.81.42312787.11.4214425611151451300.268650.59.66
Trevor Setty1238732.2518915.75322.67793746.83.08892831.52.33403177.52.5819658414392941690.44111.950.913.24
Coen Stolk1233928.25675.58211.75462554.32.0837410.80.337571.40.421737541012245920.2752.638.99
Ties Theeuwkens1431222.291017.21231.64191052.60.71692434.81.7112975.00.6462430328140630.2038.854.16.75
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a1946190110000
Totaal160 (20)3850-139569.7531215.6066432148.3 %16.0553916931.4 %8.4525918671.8 %9.301735337061262912683813420.3584953
Tegenstander178 (19)3850-151079.4730315.9578241152.6 %21.6353415729.4 %8.2629321774.1 %11.422395658041692323294618020.471400.652


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON