Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2018-2019
Nummer:5114-4073
Wedstrijd:Dozy BV Den Helder VSE 1 - Lekdetec.nl VSE 1
Datum:03-03-2019 16:00
Sporthal:Sportlaan
Uitslag:73 - 68
Scheidsrechter:Edwin Wallaart
Scheidsrechter:Ingrid Funcke
Scheidsrechter:George Abbringh


Dozy BV Den Helder VSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
5Janiek van Veen16515955.6 %
6Leonie Plagmeijer20000n/a
7Linda van Schaik01000n/a
8Amber Lewakabessy80200n/a
11Maaike Klein7501250.0 %
12Britt Zappeij15123475.0 %
14Zoe Slagter3301250.0 %
15Sanne van Poelgeest5203650.0 %
17Sarah Curran17205771.4 %
Totaal: 973195183060.0 %


Lekdetec.nl VSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Fenne van de Wielen31100n/a
6Yordi Kathmann33100n/a
8Yfke Hoek45022100.0 %
8Julia Jorritsma3301250.0 %
10Lisanne de Jonge13105683.3 %
11Cornelia Fondren242081266.7 %
12Katoo Koenen04000n/a
15Richelle van der Keijl1020020.0 %
24Anne van Vlijmen82200n/a
Totaal: 968234162466.7 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen7411
Verloren268
Gelijk000
Gespeeld19


Cumulatief Lekdetec.nl VSE 1 t/m 2019-03-03
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Zina Beunk100.0011.00000n/a
Aya Darib200.0000.00000n/a
Cornelia Fondren1523015.33352.3328811874.6
Yfke Hoek181699.39472.618354774.5
Lisanne de Jonge1823312.94341.897667983.5
Julia Jorritsma181045.78532.949152462.5
Yordi Kathmann181035.72321.782233100.0
Richelle van der Keijl12998.25131.08082138.1
Marlou de Kleijn100.0000.00000n/a
Katoo Koenen12655.42282.33691369.2
Rinske Scholten252.5000.00100n/a
Bo Teulings10121.2080.8002450.0
Nanneke Vissers14362.57110.7984666.7
Anne van Vlijmen16865.38231.441991560.0
Fenne van de Wielen15533.53161.071700n/a
Totaal172 (19)131469.1630115.849923933072.4 %
Tegenstander170 (19)116961.5330916.268724637665.4 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON