Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2018-2019
Nummer:3282-4059
Wedstrijd:Lekdetec.nl VSE 1 - Sportiff Company Grasshoppers VSE 1
Datum:09-03-2019 20:30
Sporthal:Sportcentrum De Schaapskooi
Uitslag:64 - 86
Scheidsrechter:Jan Theo Zorgdrager
Scheidsrechter:Ioana Cojocaru
Scheidsrechter:Lobke Schreuder


Lekdetec.nl VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
3Nanneke Vissers661100.03266.700n/a230010106.675
4Fenne van de Wielen156100n/a6233.300n/a00013043.350
6Yordi Kathmann1971100.05240.011100.005001095.454.3
8Yfke Hoek16604375.0300.000n/a12011053.342.9
8Julia Jorritsma146411100.011100.02150.010121174.5104.2
10Lisanne de Jonge28626233.3200.022100.035151050.733.8
11Cornelia Fondren2713113323.13133.344100.051052043.236.6
12Katoo Koenen24512150.04125.000n/a41011174.741.7
15Richelle van der Keijl25616233.300n/a10220.055111276.128.8
24Anne van Vlijmen26304125.0300.02150.012116053.619
-TEAM00000n/a00n/a00n/a02010000
-Totaal: 102006412381334.2 %30930.0 %211152.4 %22264181846341.441


Sportiff Company Grasshoppers VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Noor Driessen22537228.6100.011100.013203195.429.6
5Fleur Kuijt26615360.0300.000n/a2113305337.5
5Alissa van der Plas16635360.0100.000n/a441200104.850
7Ilse Kuijt201826233.36466.722100.01310011814.569.9
9Mia Hordijk191618562.52150.033100.01223201612.770.7
10Ingrid van der Plas221117571.4200.02150.0241120149.955.7
11Sonja Kuijt193000n/a4125.000n/a21113064.437.5
12Marieke van Schie17445240.000n/a200.01101011-0.434
14Deborah Vos271219333.33266.700n/a330040151150
15Rosalie Aandewiel12513133.33133.300n/a12101064.241.7
-TEAM00000n/a00n/a00n/a33000000
-Totaal: 102008617552647.3 %25936.0 %10770.0 %2127101118310069.551


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen10919
Verloren123
Gelijk000
Gespeeld22


Cumulatief Sportiff Company Grasshoppers VSE 1 t/m 2019-03-09
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Rosalie Aandewiel166.0022.00111100.0
Noor Driessen8668.25192.382162759.3
Iris Govers4369.0020.50771070.0
Mia Hordijk7537.5791.293182185.7
Sonja Kuijt7689.7160.86162450.0
Fleur Kuijt88010.00121.506344085.0
Ilse Kuijt89311.6360.751677100.0
Evelien Lutje Schipholt7517.29172.430152171.4
Ingrid van der Plas8749.25151.887192576.0
Alissa van der Plas263.0010.50000n/a
Marieke van Schie6305.00132.1702450.0
Gillian Scholten3248.0020.67151145.5
Deborah Vos8668.25121.504182669.2
Totaal77 (9)72180.1111612.896314419773.1 %
Tegenstander65 (9)47652.8914115.67316810266.7 %


Cumulatief Sportiff Company Grasshoppers VSE 1 t/m 2019-03-09
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Rosalie Aandewiel6457.50203.3330.505120.00.1715640.01.00200.00.001231340100.228.947.917.41
Noor Driessen1839922.171407.78321.781205344.22.9416425.00.22462247.81.22225072412840121740.4412544.824.37
Iris Govers1119317.55524.73121.0934720.60.64381026.30.9113861.50.7352833129124440.2327.733.57.28
Mia Hordijk1837620.891699.39231.281134640.72.56561526.80.83403280.01.7817345111214231390.37106.345.318.94
Sonja Kuijt1219416.17826.83121.00241458.31.17541731.51.429333.30.258263467152790.4156.950.024.35
Fleur Kuijt1535123.401409.33191.27632844.41.87561526.81.00473983.02.6017365317273921400.40104.550.120.17
Ilse Kuijt1840722.6124613.67181.00975657.73.11873742.52.06302376.71.2821355617362132090.51167.462.431.67
Evelien Lutje Schipholt1734020.001428.35412.41985051.02.949111.10.06603965.02.296079139222615132280.6714453.233.91
Ingrid van der Plas1847226.221488.22392.17874248.32.33441329.50.72342573.51.39528713920122522370.50148.550.723.88
Alissa van der Plas9566.2280.8950.5611436.40.44200.00.0000n/a0.00710175520180.327.830.811.25
Marieke van Schie1731318.41764.47482.82773342.91.94800.00.00181055.60.59173047923411640.2024.740.94.89
Gillian Scholten610617.67325.3350.83261038.51.67900.00.00221254.52.0014183261053330.3122.335.814.13
Deborah Vos1734620.351478.65241.411034341.72.53511427.50.82281967.91.123235675131071170.3485.644.222.69
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a475547160000
Totaal182 (22)3598-173378.7728112.7785838745.1 %17.5944513229.7 %6.0034923266.5 %10.553205258451732262346214920.411029.659
Tegenstander162 (18)3400-107359.6131117.2870928440.1 %15.783499426.9 %5.2226918267.7 %10.111854606451022711943410100.30714.246


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON