Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2018-2019
Nummer:5114-4055
Wedstrijd:Sportiff Company Grasshoppers VSE 1 - Dozy BV Den Helder VSE 1
Datum:16-02-2019 20:30
Sporthal:Cleyn Duin
Uitslag:78 - 75
Scheidsrechter:Rizgar Abdullah
Scheidsrechter:Eveline van den Bosch
Scheidsrechter:Saskia Warmerdam


Sportiff Company Grasshoppers VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Noor Driessen24638112.53133.311100.00021211126.2
5Fleur Kuijt301506233.39333.322100.0031250129.947.2
5Alissa van der Plas501200.000n/a00n/a0110000-0.50
7Ilse Kuijt292425480.08450.044100.01314102116.681.3
9Mia Hordijk903400.000n/a00n/a000120-3-3.60
10Ingrid van der Plas31242150.0200.000n/a22103073.125
11Sonja Kuijt16713266.72150.000n/a050110105.570
12Marieke van Schie20546233.300n/a4125.021111131.932.2
13Evelien Lutje Schipholt2916311654.500n/a8450.05843002114.855.1
15Rosalie Aandewiel73200n/a11100.000n/a00000031.9150
-TEAM00000n/a00n/a00n/a52000000
-Totaal: 102007823471838.3 %251040.0 %191263.2 %152511131527550.649


Dozy BV Den Helder VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
5Janiek van Veen301844250.05360.08562.501014502314.471.9
6Leonie Plagmeijer60000n/a00n/a00n/a00001010.7
7Linda van Schaik901100.0300.000n/a011100-3-2.90
8Amber Lewakabessy15203133.300n/a00n/a0112202133.3
11Maaike Klein301147457.100n/a4375.0111440106.562.8
12Britt Zappeij32933266.73133.322100.0052320126.765.4
14Zoe Slagter321328562.52150.0300.003040274.757.4
15Sanne van Poelgeest16814375.000n/a3266.701010175.675.2
17Sarah Curran301448562.5100.044100.00400211711.465.1
-TEAM00000n/a00n/a00n/a46000000
-Totaal: 92007519382257.9 %14535.7 %241666.7 %5326191647648.160


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen538
Verloren268
Gelijk000
Gespeeld16


Cumulatief Dozy BV Den Helder VSE 1 t/m 2019-02-16
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Sarah Curran35317.6741.33344100.0
Maaike Klein3299.6772.3347887.5
Amber Lewakabessy382.6772.3302450.0
Leonie Plagmeijer144.0033.00000n/a
Sanne van Poelgeest3279.0051.6703560.0
Linda van Schaik393.0072.3321250.0
Zoe Slagter3258.3341.3305771.4
Femke Slim2136.5052.50211100.0
Agnes van Steijn284.0073.500010.0
Janiek van Veen3237.6793.00322100.0
Britt Zappeij34816.0062.0024850.0
Totaal29 (4)34486.006416.0016294269.0 %
Tegenstander26 (4)18746.754210.5011365466.7 %


Cumulatief Dozy BV Den Helder VSE 1 t/m 2019-02-16
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Jazmee Bartee46215.50133.2551.2524625.01.5000n/a0.002150.00.25413177216230.3712.826.114.85
Sarah Curran1133630.5517115.55201.821186151.75.5525832.00.73302583.32.2715536814191121680.5011954.724.96
Maaike Klein1337829.081118.54393.00673044.82.3125832.00.62362775.02.087354213476141210.3269.551.511.51
Amber Lewakabessy1010210.2050.5060.6010110.00.10400.00.004375.00.30410144104140.04-3.915.9-3.67
Lindsay Pengel133.0000.0022.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.000000100-1-0.33-1.8-44.61
Leonie Plagmeijer6325.3320.3361.002150.00.1700n/a0.0000n/a0.00134351040.12-1.150.05.68
Sanne van Poelgeest1328221.691209.23312.38894348.33.31100.00.00463473.92.6223325513231171240.4485.354.420.21
Linda van Schaik1322016.92473.62262.0021628.60.4631929.00.6910880.00.6242832920231530.2422.441.78.41
Zoe Slagter1227623.001068.83302.50854350.63.5813430.80.3320840.00.67324276241517840.3053.149.617.73
Femke Slim1224520.42484.00282.33311032.30.8319842.10.678450.00.3342529614101440.1817.444.86.09
Agnes van Steijn166.0022.0022.0011100.01.0000n/a0.0000n/a0.00000000020.330.9100.013.96
Janiek van Veen1340030.7714911.46413.15633250.82.46501734.01.31433479.12.6220436320414901670.42109.756.517.41
Britt Zappeij1026126.1010310.30282.80592847.52.80381231.61.20151173.31.108425021291511000.3859.749.715.83
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a214721030000
Totaal119 (16)2603-116472.7526416.5057026246.0 %16.382066632.0 %4.1221415572.4 %9.69114355469116238201408930.3454367
Tegenstander128 (13)2597-91170.0821616.6258625343.2 %19.462506927.6 %5.3128719869.0 %15.23169346515158220146269330.36635.847


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON