Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2020-2021
Nummer:5114-1404
Wedstrijd:Loon Lions VSE 1 - BC Utrecht Cangeroes VSE 1
Datum:17-02-2021 20:30
Sporthal:Indoor Centrum
Uitslag:85 - 79
Scheidsrechter:Jan Theo Zorgdrager
Scheidsrechter:George Abbringh
Scheidsrechter:Nazan Celikel


Loon Lions VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
3Emma de Wit40000n/a00n/a00n/a12000031.3
4Kim Hartman63011100.000n/a2150.000000022.380
5Indy Le Belle80100n/a00n/a00n/a01100020.9
6Tanya Bröring3523212650.03266.755100.0121240221867
7Denise Bloemkolk1941100.05120.02150.021001021.829
8Myrthe den Heeten33144100.06350.07571.41412201410.269
10Lindsay Pengel151037457.1200.04250.003210075.246
11Charlotte van Kleef291415360.03266.722100.0120010151279
12Nadine Boesaart261345480.03133.322100.04200001611.273
16José Verhulsdonck140200n/a00n/a00n/a03000030.1
19Epiphany Etienne11443266.700n/a00n/a10010141.567
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 112008522352057.1 %22940.9 %241875.0 %112056819064.563


BC Utrecht Cangeroes VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Hennie van Schaik26743266.7100.033100.001011063.466
3Roos Hof301657571.411100.04375.0010300117.782
4Anna van Dalsum178500n/a3266.74250.010001075.384
6Irati Beltrán Hernández251007457.100n/a22100.0001011109.163
7Lisa Stauffer22504125.02150.0200.002000122.136
8Ginger Schokker701100.000n/a00n/a0100000-0.8
9Lisa van Dalsum19612150.03133.32150.010000143.951
10Renee Hoveling241146350.02150.022100.010010075.162
11Josefien Cornelissen18956466.7200.02150.0051010115.851
15Lea Romkes12707342.900n/a2150.001000033.244
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 102007925432353.5 %14642.9 %231565.2 %31125436144.859


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen134
Verloren213
Gelijk000
Gespeeld7


Cumulatief Loon Lions VSE 1 t/m 2021-02-17
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Julia Bakker100.0011.00000n/a
Denise Bloemkolk122.0000.00000n/a
Nadine Boesaart122.0044.00000n/a
Tanya Bröring11515.0011.00211100.0
Epiphany Etienne100.0000.00000n/a
Kim Hartman111.0022.0001250.0
Myrthe den Heeten155.0011.0012366.7
Charlotte van Kleef11414.0000.00155100.0
Lindsay Pengel133.0000.00100n/a
José Verhulsdonck100.0011.00000n/a
Benthe Versteeg155.0011.0001333.3
Emma de Wit100.0011.00000n/a
Totaal12 (1)4747.001212.005101471.4 %
Tegenstander12 (1)6161.001212.0087977.8 %


Cumulatief Loon Lions VSE 1 t/m 2021-02-17
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Julia Bakker4287.0061.5030.755240.00.50100.00.0022100.00.50077000090.323.543.62.09
Indy Le Belle44310.7592.2530.755240.00.508112.50.254250.00.50336355060.143.630.58.24
Denise Bloemkolk611719.50274.50122.004250.00.3323626.11.006583.30.83781513950310.2620.945.514.01
Nadine Boesaart510721.40306.00142.8014750.01.4014428.60.806466.70.8088163530280.2616.549.09.12
Tanya Bröring621135.1710417.33142.33713346.55.5018633.31.00232087.03.335414621262501170.5578.852.524.71
Epiphany Etienne36020.00196.3393.0015746.72.33200.00.008562.51.672241201100.176.846.39.27
Kim Hartman513627.20499.8040.80281553.63.009555.61.006466.70.808162491081620.4644.461.824.4
Myrthe den Heeten619131.837111.83142.3330930.01.50461532.62.5012866.71.339233231080480.253243.717.84
Charlotte van Kleef516332.608517.0040.80411843.93.60271140.72.20171694.13.20515202761670.4154.956.328.06
Lotte Nijland252.5021.0021.0011100.00.5000n/a0.0000n/a0.00202000040.802.3100.019.67
Lindsay Pengel34013.33237.6751.6713861.52.67400.00.0010770.02.333693310210.5315.753.724.39
Geena Rowaan3196.3331.0031.003133.30.33100.00.002150.00.330002200-1-0.05-130.714.48
José Verhulsdonck46616.50102.5051.2513538.51.25100.00.0000n/a0.00513182210200.308.335.77.66
Benthe Versteeg12222.001616.0033.006466.74.002150.01.008562.55.000330010140.6411.669.439.63
Emma de Wit3175.6710.3320.67400.00.0000n/a0.002150.00.33336011020.12-0.310.215.23
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a152615060000
Totaal60 (7)1225-50271.719713.8625311445.1 %16.291564931.4 %7.001068075.5 %11.437517424962886434380.3629855
Tegenstander60 (6)1225-39265.3311018.3327612344.6 %20.501092825.7 %4.67976263.9 %10.33621652274410765103620.30246.846


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON