Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2020-2021
Nummer:5114-1394
Wedstrijd:Jolly Jumpers VSE 1 - 4Consult/Binnenland VSE 1
Datum:06-02-2021 15:00
Sporthal:Sportcomplex De Vlaskoel
Uitslag:47 - 85
Scheidsrechter:Boudewijn van Bracht
Scheidsrechter:Rokan de Hingh
Scheidsrechter:Richard Walst


Jolly Jumpers VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Marell Glaubitz28416233.3800.000n/a081410-2-5.314
5Silke Oude Elberink143111100.0300.011100.00202000-1.234
6Adamantia Dotsika1631100.04125.0200.0020220-1-1.326
7Jade Brughuis21718112.57114.322100.0112311-3-1.722
8Iris Zwart271519444.43133.344100.05522202014.655
10Laure Heidkamp143111100.0100.011100.021020031.361
11Birte Steggink20522150.0100.04375.0360110115.753
12Noëlle Droste29538225.0200.02150.031101021.323
13Teddy Koopman1301100.000n/a00n/a1112000-1.1
14Laura Steggink18447228.6400.000n/a1532002-1.318
-TEAM00000n/a00n/a00n/a12010000
-Totaal: 102004916441431.8 %3339.1 %161275.0 %1734102181321129


4Consult/Binnenland VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Beyza Okayben1211111100.05360.000n/a001230119.192
3Fabienne Dijkshoorn50100n/a00n/a00n/a02100031.2
4Evi Overgaauw7233133.3100.000n/a010200-2-3.325
5Maaike van Zeijl19214125.0100.000n/a14000141.120
6Gabriëlle van den Bosch230200n/a300.000n/a001120-1-1.5
8Lisa van den Adel251026233.35240.000n/a270200104.645
9Denise van Dijk501100.000n/a00n/a000000-1-1.1
10Jamailah Adams191115240.02150.06466.72200501411.657
11Eline Kasius2723212758.33266.75360.04926212718.167
13Jamy de Kock12212150.0200.000n/a11000010.225
15Eva van Oosten18825120.03133.34375.015041040.941
30Marlou de Kleijn281616466.75240.04250.001032312416.363
-TEAM00000n/a00n/a00n/a24000000
-Totaal: 122008518452044.4 %301136.7 %191263.2 %13458191639457.251


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen000
Verloren224
Gelijk000
Gespeeld4


Cumulatief Jolly Jumpers VSE 1 t/m 2021-02-06
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Jade Brughuis47819.50256.2582.0026623.11.5020315.00.755480.01.001785821-5-0.06-5.325.96.96
Adamantia Dotsika45814.5082.0051.255120.00.259222.20.50200.00.001561720-3-0.05-5.826.9-8.21
Noëlle Droste411027.50338.2561.50341235.33.00200.00.0013969.22.25167232660300.2722.139.520.32
Marell Glaubitz410025.00276.7551.2513323.10.7525520.01.258675.01.5021113101360110.116.732.53.06
Laure Heidkamp22914.5063.0021.002150.00.502150.00.5011100.00.50224230070.244.267.62.67
Teddy Koopman22412.0000.0021.00100.00.0000n/a0.00200.00.00134120000.00-1.70.0-2.52
Pien Nijhuis24623.00136.5063.00800.00.009333.31.506466.72.004711373070.152.133.19.04
Silke Oude Elberink23216.00105.0010.503266.71.004125.00.5033100.01.50044062060.192.560.1-2
Anke Rikhof26432.00126.0042.0011654.53.00200.00.0000n/a0.00713201262320.5017.146.218.96
Laura Steggink49122.75235.75164.0027622.21.5011218.20.507571.41.25718255193160.07-8.528.010.66
Birte Steggink46315.75112.7571.7513323.10.75200.00.006583.31.25612182612150.244.431.212.74
Anna Steggink33913.0062.0041.33400.00.00300.00.008675.02.001231820-5-0.13-5.628.50.79
Iris Zwart36622.00248.00103.3314642.92.0010220.00.678675.02.0068144650230.3513.743.612.15
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a6136050000
Totaal40 (4)800-19649.007619.001614628.6 %11.50991919.2 %4.75694971.0 %12.256011217237983861240.1545.934
Tegenstander43 (4)800-32481.007318.251869350.0 %23.25973030.9 %7.50764863.2 %12.005914420347677373990.50274.151


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON