Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2020-2021
Nummer:3363-5549
Wedstrijd:Heroes Den Bosch MSE 1 - Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Datum:25-05-2021 20:00
Sporthal:De Maaspoort
Uitslag:82 - 89
Scheidsrechter:Nico Zwiep
Scheidsrechter:Bert van Slooten
Scheidsrechter:John van Dam


Heroes Den Bosch MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
2Boy van Vliet25625360.0300.000n/a010300-1-1.938
3Jacori Payne208311100.06233.300n/a01004096.257
7Stefan Wessels16423133.300n/a22100.013001184.552
11Demario Mayfield372618562.511436.444100.03523613023.463
21Thomas Van der Mars261025240.000n/a66100.03423021510.265
24Jonathon Williams30839444.4300.000n/a241170137.533
28Dominic Gilbert3220110880.03133.311100.03023202016.674
32Alan Herndon140000n/a100.000n/a24001062.6
-TEAM00000n/a00n/a00n/a02000000
-Totaal: 82008214412458.5 %27725.9 %1313100.0 %142471321410069.156


Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Nathanial Potts1912122100.04250.022100.00430302015.387
3Nicolas King2422212650.033100.02150.01400402418.669
5Marijn Ververs2854300.02150.022100.002114073.743
6Worthy de Jong311519555.63133.322100.0022031171458
7Michael Jeffrey Finke239133100.05120.0200.032011086.251
12Riley Lachance26815240.0200.044100.011114097.346
13Luuk van Bree16624375.000n/a00n/a02010063.275
15Emmanuel Chukwubuikem Nzekwesi3312310660.000n/a100.05434311912.357
-TEAM00000n/a00n/a00n/a12010000
-Totaal: 82008915482756.2 %19842.1 %151173.3 %112310922211080.660


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen131023
Verloren246
Gelijk000
Gespeeld29


Cumulatief Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 t/m 2021-05-25
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Luuk van Bree2958320.101966.76812.79773950.61.34883640.91.24141071.40.342082102182728102330.40132.757.312.7
Michael Jeffrey Finke2772927.0033912.56582.151348059.72.961114944.11.81443272.71.19418913012283943680.50260.664.118.31
Mees van 't Hoff11666.00191.73100.919555.60.456116.70.0910660.00.55314061160.093.149.01.58
Kevin Jonathan122.0000.0000.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.000000100-1-0.50-1-35.58
Worthy de Jong2987330.1039313.55551.9018811963.34.10862731.40.93997474.72.5545911365969170195550.64408.761.925.82
Nicolas King2045922.9525412.70321.601658853.34.40341441.20.70653655.41.802375989283532450.53177.355.818.06
Troy Koehler6274.5050.8340.674125.00.174125.00.1700n/a0.000220511-2-0.07-4.431.3-18.61
Riley Lachance2358325.3532414.09301.301166858.62.961134539.81.96645382.82.308435122287903210.55260.363.022.07
Carrington Love37826.004816.0041.3313861.52.6722940.93.006583.31.6723536110420.5435.363.823.2
Emmanuel Chukwubuikem Nzekwesi2681231.2354120.81532.0431820965.78.04301240.00.461298767.43.3587132219434659176640.82498.566.833.18
Max Pikaar242.0000.0000.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.00000001010.250.711.39
Nathanial Potts2665425.1530611.77803.08824048.81.541636942.32.65271970.40.737839049346673400.52238.859.619.66
Romano Sibilo9546.0080.8930.333266.70.226116.70.112150.00.11112276040.071.540.51.28
Marijn Ververs2877627.712077.39792.82805670.02.00531834.00.64494183.71.46246993373210833490.45228.967.017.47
Jamayro de Windt1212510.42181.50141.178337.50.2514321.40.255360.00.252575582170.148.537.24.04
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a2441240110000
Totaal252 (29)5825-266091.7250317.34119771860.0 %24.7673028539.0 %9.8351436771.4 %12.6628771710042593336126731420.542249.562
Tegenstander268 (29)5825-233280.4147916.52118261451.9 %21.1767624335.9 %8.3850537574.3 %12.9333170010311674385344825430.441855.556


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON