Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2021-2022
Nummer:5114-616
Wedstrijd:BC Triple Threat VSE 1 - Sportiff Company Grasshoppers VSE 1
Datum:09-10-2021 19:00
Sporthal:Spaarnehal
Uitslag:41 - 101
Scheidsrechter:George Abbringh
Scheidsrechter:Hadid Hotaki
Scheidsrechter:Patrick Spierings


BC Triple Threat VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
0Rozemarijn Warmenhoven1760400.04250.000n/a020400-2-2.238
1Iris Vennema31924125.08225.02150.0051930-1-3.835
2Fleur Bastiaansen25433266.700n/a00n/a05111093.767
3Phoenix Stotijn23424250.0300.000n/a0316423-0.829
5Myrto Stampoulidou9533133.311100.000n/a12130041.162
6Quinta van Schijndel27925360.03133.300n/a00121053.956
7Safa Ramdhani1001200.000n/a00n/a100100-2-2.1
8Phillepine Hartman14212150.000n/a00n/a13010041.250
9Anique van Schijndel1105100.0100.000n/a1522004-1.2
11Genicyn Brudet60200n/a00n/a00n/a000100-1-1.8
12Nikki Kleyhorst10202150.000n/a00n/a14000062.950
26Floor Kleyhorst1703200.000n/a00n/a101400-4-4.9
-TEAM00000n/a00n/a00n/a14010000
-Totaal: 122004124321134.4 %20630.0 %2150.0 %7338359225-439


Sportiff Company Grasshoppers VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Noor Driessen251209333.32150.04375.0052110118.747
6Iris Govers221015360.05120.02150.021000065.546
7Ilse Kuijt251809444.45360.011100.02132101614.462
8Alissa van der Plas25902150.04125.06466.75722401913.252
11Sonja Kuijt26602150.05120.02150.0036020119.838
13Fleur Kuijt28937228.63133.322100.04253701712.341
14Deborah Vos15915120.04250.02150.022020043.146
15Lotte van Kruistum171005480.0200.010220.06110007944
30Liselot Kulk1718011654.53133.333100.03110001614.459
-TEAM00000n/a00n/a00n/a34000000
-Totaal: 92001015552545.5 %331133.3 %321856.2 %2727201015010790.449


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen000
Verloren202
Gelijk000
Gespeeld2


Cumulatief BC Triple Threat VSE 1 t/m 2021-10-09
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Fleur Bastiaansen24623.0094.5031.509444.42.0000n/a0.003133.30.50011111421130.284.743.67.93
Genicyn Brudet2157.5000.0042.00100.00.0000n/a0.0000n/a0.000111400-3-0.20-50.0-17.18
Phillepine Hartman22914.5042.0042.003266.71.0000n/a0.0000n/a0.00257020080.28266.71
Nikki Kleyhorst2189.0042.0010.505240.01.00100.00.0000n/a0.00246100070.393.833.313.66
Floor Kleyhorst23819.0021.0073.504125.00.5000n/a0.00400.00.003582910-3-0.08-7.517.4-7.54
Safa Ramdhani22110.5000.0042.00200.00.00100.00.0000n/a0.00213110000.00-20.0-5.22
Anique van Schijndel23517.50105.0084.009444.42.00100.00.005240.01.0028103611100.292.441.08.36
Quinta van Schijndel24623.00168.0021.007571.42.507228.61.0000n/a0.00033292070.153.557.14.13
Myrto Stampoulidou2178.5052.5042.005120.00.503133.30.5000n/a0.00123141000.00-2.431.3-4.48
Phoenix Stotijn23718.5042.0052.507228.61.00500.00.0000n/a0.0003311053-4-0.11-8.116.7-15.22
Iris Vennema26331.502110.5031.509444.42.0014321.41.508450.02.0028102157050.080.639.62.88
Rozemarijn Warmenhoven23517.5063.0031.50600.00.005240.01.00200.00.001341920-7-0.20-7.925.3-9.49
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a141010000
Totaal24 (2)400-8140.504824.00672537.3 %12.5037821.6 %4.0022731.8 %3.501658741674215330.08-15.936
Tegenstander20 (2)400-19497.003015.001095146.8 %25.50601931.7 %9.50593559.3 %17.50456010544283402260.56161.750


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON