Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2022-2023
Nummer:6413-1028
Competitie:Vrouwen Senioren Landelijk - Women's Basketball League A
Wedstrijd:LGITS.nl Martini Sparks VSE 1 - Sportiff Grasshoppers VSE 1
Datum:07-01-2023 19:00
Sporthal:Scharlakenhof
Uitslag:54 - 74
Scheidsrechter:Bertrik Waszink
Scheidsrechter:Richard Walst


LGITS.nl Martini Sparks VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Verona Postma2:390100n/a00n/a00n/a000100-1-1.4
4Esther Vosselman5:350100n/a00n/a00n/a0100001-0.1
6Kim Jaasma34:429310330.04125.000n/a110042080.732
7Ires van der Wal32:37323133.3300.02150.016123061.622
8Demi Mulder28:00836350.000n/a22100.0410450116.458
9Leonie Beens19:3560200.07228.600n/a13021020.833
11Emma Schumer16:53623133.300n/a6466.724010074.353
16Kirsten Simpson27:39647114.300n/a10440.0040120-1-0.926
25Leah Porath32:201617571.44125.033100.0140310149.965
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 9200:005417381436.8 %18422.2 %231460.9 %10331181404721.341


Sportiff Grasshoppers VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Yara Paulides5:2301200.0200.000n/a020010-1-1.9
5Fleur Kuijt26:49936350.04125.000n/a132020117.445
8Alissa van der Plas24:01625240.0100.06233.3472011138.535
9Mia Hordijk25:331528337.55240.04375.02331301613.151
10Ilja Kromhout13:35223133.300n/a00n/a11000020.533
11Sonja Kuijt27:258311100.06233.300n/a36010012657
12Anna Hartman6:330200n/a00n/a00n/a0100001-0.5
14Deborah Vos17:0600400.000n/a00n/a101010-1-0.4
15Lotte van Kruistum20:051938562.533100.0200.03400202317.280
30Karin Kuijt33:301518562.58112.522100.0152320128.444
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00010000
-Totaal: 10200:007419452044.4 %29931.0 %14750.0 %16321061218858.346


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen8917
Verloren112
Gelijk000
Gespeeld19


Cumulatief Sportiff Grasshoppers VSE 1 t/m 2023-01-07
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Rosalie Aandewiel263.0000.00200n/a
Sophie Bekker122.0000.00000n/a
Iris Govers166.0033.00000n/a
Mia Hordijk3206.6772.3335683.3
Ilja Kromhout492.2530.7503475.0
Lotte van Kruistum46315.75133.252101376.9
Karin Kuijt45513.7551.25781172.7
Sonja Kuijt44110.2561.501233100.0
Fleur Kuijt4276.7582.0034666.7
Sofie Kuijt133.0000.00100n/a
Yara Paulides200.0000.00000n/a
Alissa van der Plas4235.7571.75144100.0
Deborah Vos45814.5051.25104666.7
Totaal38 (6)47178.50579.5041415377.4 %
Tegenstander38 (6)38564.176110.1726345364.2 %


Cumulatief Sportiff Grasshoppers VSE 1 t/m 2023-01-07
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Rosalie Aandewiel9147:2316:22424.6791.0013646.20.6729931.01.004375.00.33515206561420.2828.548.013.8
Sophie Bekker849:446:13141.7540.5016425.00.504250.00.2500n/a0.0077140520110.224.235.05.87
Iris Govers128:1028:1066.0033.008337.53.00400.00.0000n/a0.001452134100.365.425.013.96
Anna Hartman16:336:3300.0022.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.00011000010.15-0.5-2.17
Mia Hordijk15278:3918:341167.73332.20753546.72.3332928.10.60301963.31.2710364617242111030.3767.348.316.69
Ilja Kromhout1591:376:06151.00130.8719631.60.40300.00.004375.00.2097162430150.164.931.64.38
Lotte van Kruistum16463:0528:5626416.50352.191739655.56.0033927.30.56854552.92.816584149193619112850.62206.554.229.43
Karin Kuijt16492:1630:4617711.06301.88713549.32.19802733.81.69342676.51.6312425424457541920.39136.253.319.43
Sonja Kuijt16391:5824:291177.31251.56251040.00.63973132.01.945480.00.2512627423816101500.3897.847.118.15
Fleur Kuijt16480:1130:001589.88362.25834351.82.69661624.21.00402460.01.5010718131235872060.43138.347.420.4
Sofie Kuijt23:241:4231.5000.0000n/a0.0011100.00.5000n/a0.00000000030.882.7150.054.53
Yara Paulides841:325:11111.3840.505120.00.1316212.50.254375.00.38279323050.122.124.24.69
Alissa van der Plas16405:1125:191237.69362.251224536.92.8119315.80.19532445.31.50598214119171951680.41102.237.417.63
Deborah Vos15320:1921:211278.47161.07783139.72.07531732.11.13231460.90.932719461019156930.2974.845.015.58
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a255325090000
Totaal154 (19)3194-140073.6824612.9568831545.8 %16.5843712628.8 %6.6328216558.5 %8.682444907341561982404912840.40870.456
Tegenstander148 (16)3196.85-96560.3128717.9468326839.2 %16.753769124.2 %5.6923315667.0 %9.7523348271596282180259220.29644.142


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON