Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2003-2004
Nummer:5144-1
Wedstrijd:Conesco VSE 1 - BC Shooters VSE 1
Datum:09-01-2004 19:00
Sporthal:Indoor Centrum
Uitslag:70 - 50


Conesco VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Jasmijn Overbeeke11314125.000n/a2150.022021131.230.7
5Rebecca Maessen1003200.000n/a00n/a011210-1-2.60
6Leonie Kooij3511010330.0300.055100.04951802618.236.2
8Ingeborg Wijbrands232111100.000n/a00n/a00324075.1100
9Romy Calderon211925360.09444.42150.03133001513.263.8
10Lida Kraak15233133.3200.000n/a12123030.120
11Maaike Schrieken20346116.7100.02150.030236041.819
11Tish Wescott281329555.600n/a5360.03412111510.858
13Jessica van den Berg1201100.000n/a00n/a11112031.30
14Nienke Geerts251716233.312433.32150.011121066.745
-TEAM00000n/a00n/a00n/a341200000
-Totaal: 102007018471736.2 %27829.6 %181266.7 %212530202728155.843


BC Shooters VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
-Hilda Zwaan18213133.300n/a00n/a0011000-0.133.3
4Belinda Bos32815120.02150.04375.001253032.545.7
6Simone Bremer700100.000n/a00n/a1101000-0.70
6Chantal Heinen206522100.000n/a22100.0131100105104.2
7Heather Cusick352028450.07342.94375.01548201510.759.7
7Winny Koelewijn140100n/a00n/a00n/a01000120.6
8Karen Heinen29636233.300n/a22100.014243083.443.6
10Sharon Bos32839333.3100.022100.005021051.236.8
16Eva de Graaf601100.000n/a00n/a110200-1-2.10
17Bettine Heinen70000n/a200.000n/a010100-2-2.10
-TEAM00000n/a00n/a00n/a091200000
-Totaal: 102005017351337.1 %12433.3 %141285.7 %5312225914018.447


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen8513
Verloren022
Gelijk000
Gespeeld15


Cumulatief Conesco VSE 1 t/m 2004-01-09
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Jessica van den Berg11413.73272.45071450.0
Romy Calderon1213911.58292.4223182090.0
Nienke Geerts12877.25282.33252450.0
Naomi Halman66811.33162.67081942.1
Fleur Joor122.0011.00000n/a
Leonie Kooij1221517.92373.0814476275.8
Lida Kraak12322.67151.25171258.3
Rebecca Maessen12473.92332.750172763.0
Jasmijn Overbeeke11777.00191.730254951.0
Maaike Schrieken11100.91181.6402633.3
Tish Wescott711015.71172.430162857.1
Ingeborg Wijbrands12161.33473.9204666.7
Totaal119 (14)102673.2928720.506315324761.9 %
Tegenstander106 (14)70650.4324217.294119830564.9 %


Cumulatief Conesco VSE 1 t/m 2004-01-09
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Jessica van den Berg1218115.08413.42282.33291758.61.4200n/a0.0014750.00.581412261714190700.3943.258.38.3
Romy Calderon1331924.5415812.15312.38662943.92.23822732.92.08221986.41.4616233925261811200.3893.650.118.27
Nienke Geerts1330623.541048.00292.2328725.00.54882933.02.236350.00.23719261314120580.1942.443.85.51
Naomi Halman613622.676811.33162.67573052.65.0000n/a0.0019842.11.33172441142195780.5751.252.018.2
Fleur Joor188.0022.0011.002150.01.00200.00.0000n/a0.00000100000.000.225.00.42
Leonie Kooij1338829.8522617.38372.851256652.85.08711419.71.08675277.64.00249511946474892700.70184.250.128.44
Lida Kraak1318113.92342.62181.38361233.30.921317.70.0812758.30.5462026933201160.09-3.431.32.74
Rebecca Maessen1323518.08473.62362.77471531.91.15400.00.00271763.01.31816241839433500.2120.537.410.18
Jasmijn Overbeeke1217514.58806.67201.67532750.92.2500n/a0.00512651.02.1736286414201141020.5873.853.024.45
Maaike Schrieken1215813.17131.08221.8323521.70.42200.00.008337.50.25715221534320230.15-0.522.81.98
Tish Wescott823028.7512315.38192.38905257.86.5000n/a0.00331957.62.383650867241451590.69104.158.830.58
Ingeborg Wijbrands1328321.77181.38483.6923730.40.5400n/a0.006466.70.311910292523310620.2224.735.18.09
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a22382215400000
Totaal129 (15)2600-109673.0730520.3357926846.3 %17.872627127.1 %4.7326516562.3 %11.002123505623582952572810080.3963457
Tegenstander116 (13)2594-65550.3825919.9246315533.5 %11.921864524.2 %3.4631921065.8 %16.1510331742026232898285770.22361.441


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON