Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2004-2005
Nummer:2743-BD
Wedstrijd:BS Leiden M14 2 - Sportiff Company Grasshoppers M14 2
Datum:14-05-2005 14:30
Sporthal:Vijf Meihal
Uitslag:113 - 47


BS Leiden M14 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Tim van Akker1600040.0 %
-Tammo Bruinsma1210010.0 %
-Damien van Eck5201250.0 %
-Robin Goddijn174100n/a
-Bouke van Hilten22202366.7 %
-Daan Hooymans25503475.0 %
-Tam Ngo1200020.0 %
37Jaco van Akker44000n/a
Totaal: 811318161637.5 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen7815
Verloren325
Gelijk000
Gespeeld20


Cumulatief BS Leiden M14 2 t/m 2005-05-14
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Tim van Akker8546.7520.2502825.0
Jaco van Akker3103.3372.33000n/a
Tammo Bruinsma711516.43101.43072035.0
Damien van Eck7213.0040.5701425.0
Robin Goddijn78912.71142.0033650.0
Bouke van Hilten8627.7550.6302633.3
Daan Hooymans79814.00131.860102441.7
Enis Khouaja46917.2541.001020.0
Tam Ngo8465.7530.38021020.0
Kjeld Ouwehand144.0000.000020.0
David Waterdrinker242.0021.00000n/a
Totaal62 (20)130465.20643.204278232.9 %
Tegenstander0 (20)81740.8500.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON