Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2011-2012
Nummer:23112-CH
Wedstrijd:Volic MSE 1 - Rebound '73 MSE 2
Datum:29-10-2011 19:00
Sporthal:Putter-Eng
Uitslag:85 - 37
Scheidsrechter:Marcel Veldink
Scheidsrechter:Richard Veldman


Volic MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Patrick van de Born53100n/a
-Arno Bout111100n/a
-Ronald Elbertsen142400n/a
-Mark Grift113100n/a
-Geurt Kleijer80222100.0 %
-Andrès Koetsier23101333.3 %
-Krispijn Langereis4002450.0 %
-Zeger van Pelt42000n/a
-Mow Warsame90300n/a
Totaal: 98912125955.6 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen224
Verloren112
Gelijk000
Gespeeld6


Cumulatief Volic MSE 1 t/m 2011-10-29
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Patrick van de Born571.4081.60100n/a
Arno Bout6528.6781.33861346.2
Jorik Dekker5142.8051.0002633.3
Ronald Elbertsen6579.5091.50141250.0
Jorian van Emous100.0011.00000n/a
Mark Grift57314.6081.60112450.0
Geurt Kleijer6274.5081.33651050.0
Andrès Koetsier512925.80112.200193850.0
Krispijn Langereis6335.50101.67092240.9
Zeger van Pelt4123.0020.5011250.0
Mow Warsame6203.3340.6742633.3
Totaal55 (6)42070.007412.33454710345.6 %
Tegenstander0 (6)33455.6700.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON