Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2012-2013
Nummer:B7000-FJ
Wedstrijd:ZZ Leiden M20 1 - Almere Pioneers M20 1
Datum:21-04-2013 17:00
Sporthal:Vijf Meihal
Uitslag:70 - 34
Scheidsrechter:Henk Beumer
Scheidsrechter:Johan de Cocq van Delwijnen


ZZ Leiden M20 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Jeroen Teeuwen24213133.300n/a00n/a03422074.233.3
6Juwan Simson15442150.000n/a22100.022131062.169.4
7Tim de Jong22907228.63133.322100.003342064.541.4
8Sjors Bootsman20513266.7100.04125.001410155.443.4
9Yannick Franke24627228.6200.022100.012143020.130.4
10Ingmar Kok241008225.04125.06350.01171501112.134.2
11Koen Grimbergen161219444.4100.08450.04442011311.344.4
12Bas Nelemans19939222.200n/a8562.55112310157.635.9
13Martijn Wessels20504250.000n/a2150.0563200148.951.2
15Ken van Rhee16835360.000n/a22100.014050061.468
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 102007015572136.8 %11218.2 %362261.1 %193729271428557.642


Almere Pioneers M20 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Giorginio Austin181000n/a100.02150.0101410-2-1.726.6
5Darren Macintosh24505120.06116.7200.0021510-7-5.421
7Jelle Verheijke2711500.000n/a2150.057352182.48.5
8Guanito Leeuwin802200.000n/a00n/a200100-1-1.80
9Mark Jonker311048337.57114.311100.0031800-5-6.632.4
10Brian de Jong24626233.3300.05240.0231620-2-2.826.8
11Darryll Maartens19744125.011100.022100.0143403115.759.5
12Dwayne Jerrel2001500.0200.000n/a012100-5-40
13Noel Kramer19242150.000n/a200.00436101-2.534.7
15Coen Wubbe10232150.000n/a00n/a01100031.150
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 10200342139923.1 %20315.0 %16743.8 %11251640741-15.626


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen10919
Verloren3710
Gelijk000
Gespeeld29


Cumulatief ZZ Leiden M20 1 t/m 2013-04-21
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Sjors Bootsman3237.67103.33181361.5
Boris Crama3237.6731.0023475.0
Yannick Franke34314.3372.3345771.4
Koen Grimbergen33311.00124.00091752.9
Tim de Jong393.0000.001020.0
Ingmar Kok3248.0031.00266100.0
Bas Nelemans3175.6793.0003837.5
Ken van Rhee3227.3382.6704944.4
Juwan Simson3103.3351.6711250.0
Jeroen Teeuwen3165.3382.6713475.0
Martijn Wessels3134.3393.0021425.0
Totaal33 (5)36773.407414.8014437656.6 %
Tegenstander31 (5)37775.406813.6014488953.9 %


Cumulatief ZZ Leiden M20 1 t/m 2013-04-21
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Sjors Bootsman2456423.501917.96662.751565937.82.46331030.30.42784355.11.79729716940693862200.39127.242.816.68
Boris Crama1836220.111337.39382.11552749.11.50571933.31.06252288.01.227222923353001110.3177.154.116.27
Jan Driessen23618.0052.5063.005240.01.0000n/a0.002150.00.50145430290.253.842.57.95
Bart Duivenvoorde4297.2582.0071.7510330.00.7500n/a0.004250.00.50505130020.070.134.02.35
Youssef Elbanque11616.0077.0011.004375.03.0000n/a0.002150.01.00112130050.313.671.714.98
Yannick Franke1538525.6722014.67251.671536441.84.27611423.00.93755066.73.3318415936352911490.39128.344.524.22
Koen Grimbergen2144721.2929514.05653.1021511252.15.3312216.70.101206554.23.1082102184438416143000.67201.752.730.78
Tim de Jong2660523.2727010.38321.231777542.42.88792936.71.12443375.01.2715617655885732100.3515349.018.91
Giel de Kler11111.0000.0011.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.00000002020.1817.53
Ingmar Kok2765424.222228.22451.671485637.82.07962728.11.00462963.01.07306090100628282620.40199.642.022.06
Bas Nelemans2745516.851585.85903.331506241.32.3000n/a0.00733446.61.2697120217337426122450.54115.743.418.48
Ken van Rhee2642816.461887.23933.581586843.02.6200n/a0.00825263.42.0075110185236822132430.57120.448.420.45
Juwan Simson2247021.361155.23502.27873540.21.5924520.80.23463065.21.3629386736522731090.2363.643.810.46
Jeroen Teeuwen2653520.581445.54532.041415136.21.9627725.90.27472144.70.81426811045423261590.3097.438.213.63
Martijn Wessels2743416.07632.33752.78582136.20.7814321.40.11221254.50.4437448121362811000.2332.638.66.83
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a323000000
Totaal267 (29)5431-213573.6264722.31151763842.1 %22.0040311628.8 %4.0066639559.3 %13.6251477012844616543896921260.391325.148
Tegenstander249 (27)5369-176365.3056620.96125253442.7 %19.7839410025.4 %3.7068837854.9 %14.002886559433226912674113230.25764.745


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON