Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2014-2015
Nummer:3292-Db
Wedstrijd:BSW MSE 1 - Rotterdam Basketbal MSE 1
Datum:14-02-2015 20:00
Sporthal:Boshoven
Uitslag:83 - 82
Scheidsrechter:Antio Sinterniklaas
Scheidsrechter:Joske Kuut
Scheidsrechter:John van Dam


BSW MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
5Thomas de Jager132111100.000n/a00n/a10001042.7100
7Mick Fleuren1001200.0100.000n/a220200-1-2.50
8Jeremy Ormskerk381716116.78450.033100.01212501512.655.5
9Joost Padberg3016413753.8200.06233.3350431127.545.4
10Akeel Eduardo3013322100.07342.900n/a1210401712.672.2
11Andre Burton931100.03133.300n/a0001010-0.137.5
13Daan Rosenmuller30543133.34125.000n/a11203074.435.7
14Kenneth van Kempen4027399100.022100.04375.001442404631.1105.8
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00300000
-Totaal: 82008318372156.8 %271140.7 %13861.5 %926111120210068.360


Rotterdam Basketbal MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Michael Kok271533266.74375.022100.02421312417.395.2
5Vaidas Tamasauskas2611222100.04250.02150.020021097.379.9
7Yannick Franke3736110660.016637.566100.01451203329.562.8
9Ties Theeuwkens34834250.05120.011100.0160250125.742.4
10Matthew Otten27332150.0100.02150.014100062.638.7
12Bart Stolk38736350.0200.02150.014012294.739.4
21Vincent van Sliedregt11213133.300n/a00n/a01000010.233.3
-TEAM00000n/a00n/a00n/a01100000
-Totaal: 72008216301756.7 %321237.5 %151280.0 %824971339467.360


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen224
Verloren81018
Gelijk000
Gespeeld22


Cumulatief BSW MSE 1 t/m 2015-02-14
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Roel Aarts2039819.901376.85713.551154841.72.401600.00.00724156.92.05505910924482191380.3573.442.19.3
Andre Burton199.0033.0011.00100.00.003133.31.0000n/a0.00000010100.00-0.137.511.81
Akeel Eduardo2167532.141758.33512.43913841.81.81912729.71.29321856.30.86327410625362351670.25100.844.67.07
Mactar Faye10939.3070.70171.702150.00.109111.10.1022100.00.202021620-3-0.03-8.929.5-5.17
Mick Fleuren1845025.00854.72392.17361233.30.67481633.30.89191368.40.721114251044310450.101946.0-0.1
Kamiel Hamers141067.57100.7170.509333.30.2100n/a0.007457.10.2959147440220.2112.941.46.64
Thomas de Jager714120.14142.00192.717457.10.577114.30.147342.90.434591149060.04-5.441.0-1.23
Kenneth van Kempen2176336.3332615.52663.1425012449.65.9025520.00.24976364.93.002617219841708354030.53247.551.315.79
Jeremy Ormskerk932536.1114215.78232.56683450.03.78541527.81.67442965.93.226283415314201140.358750.29.65
Joost Padberg1955629.2625613.47764.001498456.44.42641523.40.79764356.62.2627729928593252140.38138.351.911.74
Daan Rosenmuller2170633.621838.71643.05884146.61.95682739.71.29512039.20.9527527925474431680.24108.451.38.88
Chiel Swinkels133.0000.0000.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.00000000000.000-10.02
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a1628167100000
Totaal162 (22)4225-142764.8643419.7381638947.7 %17.6838510828.1 %4.9140723658.0 %10.732065137192483602912812740.30772.952
Tegenstander202 (21)4225-174082.8642620.2988347553.8 %22.6243515836.3 %7.5242831673.8 %15.052305798092812713825021940.521448.958


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON