Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2016-2017
Nummer:4940-DA
Wedstrijd:The Black Eagles X14 2 - BC Bladel X14 1
Datum:04-03-2017 14:15
Sporthal:De Hazelaar
Uitslag:65 - 30
Scheidsrechter:Kurt Filiz


The Black Eagles X14 2
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
5Pim Heijckmann18337114.3100.02150.0020000-3-3.216.9
6Nick Voets25626233.300n/a5240.020212044.436.6
7Patrick van Alebeek17625360.000n/a00n/a124010128.960
8Viggo van den Heuvel1302300.000n/a00n/a1100100-1.20
9Dexter Burg14215120.000n/a00n/a0211011-0.220
10Wouter van der Burgt18303133.300n/a2150.011121021.638.7
12Stefan de Ridder196410220.000n/a22100.001200010.527.6
13Justin ten Have32272251352.0400.05120.02133211313.343.3
14Jimmy Suters291039555.600n/a100.004530112853
15Enzo van der Sterren15213133.300n/a200.00300001025.8
-TEAM00000n/a00n/a00n/a01000000
-Totaal: 102006520762938.2 %500.0 %19736.8 %7181810734332.136


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen336
Verloren5510
Gelijk000
Gespeeld16


Cumulatief The Black Eagles X14 2 t/m 2017-03-04
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Patrick van Alebeek11161.45100.91022100.0
Dexter Burg10151.5070.70051338.5
Wouter van der Burgt10444.40181.80191560.0
Thomas Ham11171.55121.0901425.0
Justin ten Have1116314.82131.18921513.3
Pim Heijckmann9161.78101.11041233.3
Viggo van den Heuvel600.0030.50000n/a
Finn Paltan221.0010.50000n/a
Stefan de Ridder11403.64322.91041428.6
Enzo van der Sterren10212.10141.4001520.0
Jimmy Suters9546.00111.22061931.6
Nick Voets11595.36242.18141921.1
Totaal111 (11)44740.6415514.09113811832.2 %
Tegenstander24 (11)68762.45292.640174537.8 %


Cumulatief The Black Eagles X14 2 t/m 2017-03-04
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Patrick van Alebeek1019219.20262.60101.00441227.31.2000n/a0.0022100.00.2071623211270330.1719.629.08.44
Dexter Burg913715.22242.67101.1135925.71.00100.00.0015640.00.67369101633-3-0.02-3.128.25.86
Wouter van der Burgt917819.78657.22131.44872933.33.2200n/a0.0018738.90.7821517161520160.0914.434.211.25
Thomas Ham712818.29142.0091.2931722.61.0000n/a0.0000n/a0.0016761810-14-0.11-17.322.6-0.07
Justin ten Have1033033.0018218.2090.902018039.88.0026623.10.6022418.20.4084048251985900.2779.438.425.8
Pim Heijckmann813817.25222.75162.0031825.81.00300.00.0013646.20.7526881020-3-0.02-5.227.75.23
Viggo van den Heuvel55711.4020.4051.007114.30.2000n/a0.0000n/a0.001120110-2-0.04-3.814.3-2.82
Stefan de Ridder1020720.70747.40242.401103330.03.30100.00.0018844.40.8081321181680170.081331.112.8
Enzo van der Sterren813717.13253.13111.38351234.31.5000n/a0.007114.30.135293412954420.312032.88.78
Jimmy Suters820025.008710.88172.13844047.65.0000n/a0.0027725.90.885313629559970.487645.425.71
Nick Voets1029629.6011611.60181.801195243.75.203133.30.1021942.90.9032255752243211530.52120.844.225.69
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a030000000
Totaal94 (16)2000-87254.501428.8878428336.1 %17.6934720.6 %0.441435035.0 %3.127419126519714574224260.21313.849
Tegenstander24 (10)0-45845.8000.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.000000000458n/a458


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON