Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2021-2022
Nummer:6495-5174
Wedstrijd:Startportaal Binnenland VSE 1 - Sportiff Company Grasshoppers VSE 1
Datum:09-04-2022 20:00
Sporthal:De Driesprong
Uitslag:75 - 66
Scheidsrechter:Edward van Ruiven
Scheidsrechter:Maurice Niezen
Scheidsrechter:Arnold Visser


Startportaal Binnenland VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Beyza Okayben42100n/a100.022100.00001000-0.153
6Gabriëlle van den Bosch100000n/a00n/a00n/a010300-2-2.7
8Jamailah Adams331138450.000n/a4375.025121013856
9Pien Steenbergen268111100.05240.000n/a12020063.967
10Maaike van Zeijl800100.000n/a00n/a000000-1-0.7
11Eline Kasius241044375.0100.06466.71101331199.865
12Janine Guijt3620014750.000n/a8675.01400001614.157
15Eva van Oosten9342150.0100.02150.00100001-0.439
15Frode Flos van der Schans1622400.000n/a22100.01201000-1.320
30Marlou de Kleijn341915240.05360.066100.00832202518.475
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 102007516391846.2 %13538.5 %302480.0 %63351461774958


Sportiff Company Grasshoppers VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Noor Driessen171227342.94250.0200.00301208651
5Rosalie Aandewiel1692100.05360.000n/a112020129.675
6Iris Govers15223133.3200.000n/a02101020.420
8Alissa van der Plas211047342.911100.02150.014013012756
9Mia Hordijk1503200.0200.000n/a1200100-2
11Sonja Kuijt140100n/a500.000n/a010000-4-3.6
12Marieke van Schie1903400.000n/a00n/a31101020.1
13Fleur Kuijt23826350.0400.022100.021130021.137
14Deborah Vos191114250.03133.36466.720100088.557
15Lotte van Kruistum1881100.03266.722100.002000086.282
30Liselot Kulk23613133.37114.32150.0210311-1-0.928
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 112006622381334.2 %361027.8 %161062.5 %1218681114932.441


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen7916
Verloren437
Gelijk000
Gespeeld23


Cumulatief Startportaal Binnenland VSE 1 t/m 2022-04-09
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Jamailah Adams171699.94331.943343987.2
Gabriëlle van den Bosch15865.73191.272461060.0
Janine Guijt1831517.50321.7817527272.2
Eline Kasius1726215.41442.590546879.4
Marlou de Kleijn1739523.24160.945210513279.5
Jamy de Kock12121.00110.9222540.0
Jaleesa Molina12342.83231.92081361.5
Laura Nederveen331.0031.00100n/a
Beyza Okayben17623.65231.3511151978.9
Eva van Oosten16503.13271.698121485.7
Evi Overgaauw771.0030.431010.0
Frode Flos van der Schans14181.29130.9302540.0
Pien Steenbergen13433.31161.231071643.8
Maaike van Zeijl15362.40140.93444100.0
Totaal193 (20)166683.3027713.8513330139875.6 %
Tegenstander171 (20)135167.5535117.5512117627065.2 %


Cumulatief Startportaal Binnenland VSE 1 t/m 2022-04-09
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Jamailah Adams1959831.4719410.21361.891377051.13.6818527.80.26453986.72.057210017242393213160.53205.255.524.6
Gabriëlle van den Bosch1539326.20775.13171.1314428.60.27672131.31.4010660.00.40746532624200920.2356.645.19.92
Janine Guijt2058729.3535117.55341.7023711950.25.95611727.90.85856272.93.1017284523263912480.42219.352.326.68
Eline Kasius1957330.1628915.21482.5321811150.95.841200.00.00846779.83.536082142174750113260.57225.754.128.05
Marlou de Kleijn1960531.8440921.53180.951567044.93.681395438.82.8413310780.55.631410712126445023670.61294.857.833.57
Jamy de Kock12947.83121.00110.926233.30.1711218.20.175240.00.174372105000.00-4.731.3-2.52
Jaleesa Molina1212110.08342.83231.92231356.51.0800n/a0.0013861.50.677111852230230.195.259.23.66
Laura Nederveen4133.2592.2530.75100.00.004375.00.7500n/a0.00101010070.545.290.031.42
Beyza Okayben1928915.21743.89291.5321942.90.47431330.20.68231773.90.89840482012161990.3461.549.916.15
Eva van Oosten1820411.33583.22341.8927933.30.5032928.10.50161381.30.72913226936420.2122.643.910.37
Evi Overgaauw8344.2570.8830.386233.30.256116.70.13100.00.00213011000.00-0.428.10.11
Frode Flos van der Schans161277.94181.13150.9419736.80.44100.00.007457.10.251015253962290.2310.739.06.66
Pien Steenbergen1519312.87604.00181.2011436.40.27461532.61.0016743.80.47719261017124480.2531.746.88.55
Maaike van Zeijl1819410.78442.44191.06211152.40.6119631.60.3344100.00.22818265859580.303352.712.43
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a226122040000
Totaal214 (23)4025-188782.0430813.3989743148.0 %18.7445914631.8 %6.3544233676.0 %14.612485447921852732423716550.411166.461
Tegenstander191 (20)4028-139069.5038719.3588639444.5 %19.7048913327.2 %6.6531020365.5 %10.152885288161693252583513880.3497146


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON