Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2000-2001
Nummer:X5803-DA
Competitie:Minis 3e klasse
Wedstrijd:Rebound M12 1 - Devel Heroes M12 2
Datum:17-02-2001 16:15
Sporthal:De Schenkel
Uitslag:36 - 80


Rebound M12 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Jeroen de Baat41000n/a
-Axel de Baat00000n/a
-Jordy Buitendijk21000n/a
-Terry Coenraad100000n/a
-Thijs Klaassen40000n/a
-Mark van der Linden000020.0 %
-Edin Mrkulic00000n/a
-Joris de Ruiter164000n/a
-Rick van Strien00000n/a
Totaal: 93660020.0 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen022
Verloren8412
Gelijk000
Gespeeld14


Cumulatief Rebound M12 1 t/m 2001-02-17
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Jeroen de Baat13816.23272.0801812.5
Axel de Baat610.1720.3301250.0
Bart Bout400.0010.25000n/a
Jordy Buitendijk12494.0820.171020.0
Terry Coenraad12877.2550.4201812.5
Davy van t Hof13211.6230.2303475.0
Thijs Klaassen13201.5440.310020.0
Arjen Kranendonk5132.6030.601020.0
Mark van der Linden12302.5070.580040.0
Edin Mrkulic461.5000.00000n/a
Joris de Ruiter13735.62312.38041428.6
Evert de Ruiter100.0000.00000n/a
Rick van Strien600.0000.00000n/a
Totaal114 (14)34524.64856.072104621.7 %
Tegenstander117 (14)84760.501037.360175630.4 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON