Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2003-2004
Nummer:23124-BD
Wedstrijd:Volic MSE 2 - Arta MSE 1
Datum:14-02-2004 18:15
Sporthal:Putter-Eng
Uitslag:67 - 54


Volic MSE 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Alex Bos13301250.0 %
-Bart Bout00000n/a
-Rene Buitenhuis7312366.7 %
-Patrick van Dompseler810020.0 %
-Laurens de Groot71100n/a
-Michiel de Groot21000n/a
-Martin Hulst22000n/a
-Andrès Koetsier93051145.5 %
-Mahamed Osman Warsame63000n/a
-Stefan Wery134011100.0 %
Totaal: 106721291947.4 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen505
Verloren369
Gelijk000
Gespeeld14


Cumulatief Volic MSE 2 t/m 2004-02-14
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Alex Bos78412.00142.000103132.3
Gert-Jan Bos3175.6793.001040.0
Bart Bout3186.0062.000020.0
Rene Buitenhuis12443.67131.08481361.5
Patrick van Dompseler8425.25131.630020.0
Martijn de Groot520.4091.800020.0
Michiel de Groot13927.08151.158101471.4
Laurens de Groot12574.75110.9283475.0
Martin Hulst9343.78303.33021020.0
Sander Kalkman482.0071.750030.0
Andrès Koetsier7659.29131.860173647.2
Jonnie Leutscher8597.38202.501102050.0
Paul van Mondfrans1116715.18282.5517204148.8
Edwin Verheijen5295.8091.80500n/a
Mahamed Osman Warsame11211.91222.00031127.3
Stefan Wery89612.00253.131112152.4
Totaal126 (14)83459.5724417.43459421443.9 %
Tegenstander0 (14)96068.5700.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON