Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2011-2012
Nummer:3289-HD
Wedstrijd:The Black Eagles MSE 1 - Basketball Stars Weert MSE 2
Datum:10-12-2011 20:30
Sporthal:De Hazelaar
Uitslag:64 - 65
Scheidsrechter:Antoon van Elderen
Scheidsrechter:Rene de Vries


The Black Eagles MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Hamid Belarbi00000n/a
4Rik de Cort5201250.0 %
5Aziz Moussaoui24000n/a
6Stephan Verhart16111250.0 %
7Michael Verhart21000n/a
9Robert van Daalen143200n/a
11Pacco Ammann00000n/a
12Joury Vermeer15423560.0 %
13Bas de Vries02000n/a
15Jeffrey Touw104000n/a
Totaal: 10642155955.6 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen426
Verloren224
Gelijk000
Gespeeld10


Cumulatief The Black Eagles MSE 1 t/m 2011-12-10
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Pacco Ammann263.0031.5002450.0
Hamid Belarbi100.0000.00000n/a
Rik de Cort4194.7551.2516875.0
Robert van Daalen5387.60122.4035955.6
Rob van Mil45012.5061.50261250.0
Aziz Moussaoui591.80142.801020.0
Bas Mullaert2199.5084.0001425.0
Jeffrey Touw4399.75143.5045771.4
Michael Verhart5224.4091.8004757.1
Stephan Verhart56212.4061.20661637.5
Joury Vermeer55611.20193.80491369.2
Bas de Vries5357.00132.60071258.3
Wouter Wels4379.25112.7583560.0
Totaal51 (10)71271.2012012.0029549954.5 %
Tegenstander10 (10)67367.30141.403112152.4 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON